Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 11:31
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Piłka nożna: Za bardzo porozrzucani
Piłka nożna: Za bardzo porozrzucani
Siódme miejsce w tabeli i zdobycz w postaci dziewiętnastu punktów z pewnością nie odzwierciedlają potencjału Potoku Sitno. Trener Mariusz Barda z tym się zgadza. Uważa, że w rundzie jesiennej jego zespół wypadł przeciętnie, ale jeśli oceny dokona się przez pryzmat perturbacji kadrowych, to wynik jest zadowalający. 24.11.2021 15:39
Przechwycili dane do kont bankowych. Dwie kobiety poszkodowane
Przechwycili dane do kont bankowych. Dwie kobiety poszkodowane
Kolejne dwie osoby oszukane podczas sprzedaży towarów przez internet. Obie kobiety przez swoją nieostrożność dały przestępcom dostęp do swoich kont bankowych. 24.11.2021 14:51
Reklama
Pijany 59-latek skończył jazdę w rowie
Pijany 59-latek skończył jazdę w rowie
Nie powinien siadać za kierownicą, bo był pijany. Ale zrobił to. Podróż zakończyła się dla mieszkańca gminy Krasnobród w rowie. Po wypadku mężczyzna trafił do szpitala. 24.11.2021 14:23
Jakie ubezpieczenie samochodu warto kupić?
Jakie ubezpieczenie samochodu warto kupić?
Kiedy kończy się ubezpieczenie OC, należy zdecydować się na wybór kolejnej oferty – to obowiązek każdego kierowcy. Na rynku dostępne są także różnego rodzaju dodatkowe polisy, które mogą okazać się przydatne. W naszym poradniku dowiesz się, jakie ubezpieczenie samochodu warto kupić oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze. Sprawdź! 24.11.2021 14:00
Powtórka z poprzednich fal. Pacjent z COVID-19 spędził 9 godzin w karetce
Powtórka z poprzednich fal. Pacjent z COVID-19 spędził 9 godzin w karetce
79-letni mężczyzna był wożony od szpitala do szpitala. Nigdzie nie było miejsc na oddziałach covidowych. Senior spędził 9 godzin w karetce. 24.11.2021 13:42
Pijany, bez prawa jazdy woził brata motocyklem
Pijany, bez prawa jazdy woził brata motocyklem
Za kierowaniem nieubezpieczonym motocyklem bez uprawnień za to z promilami odpowie przed sądem 28-latek. Na przejażdżkę zabrał brata. Podróż zakończyli policjanci. 24.11.2021 12:50
Gm. Sułów: Zbierali nakrętki dla Wiktorii
Gm. Sułów: Zbierali nakrętki dla Wiktorii
To była już kolejna taka akcja w Szkole Podstawowej w Sułowie. Zbiórka plastikowych nakrętek dobiegła końca. Tym razem uzyskane pieniądze będą przekazane na rehabilitację Wiktorii Hantz, która urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. 24.11.2021 11:15
Koronawirus: Znów rekord zakażeń. Dziś ponad 28 tys. Zmarło 460 osób!
Koronawirus: Znów rekord zakażeń. Dziś ponad 28 tys. Zmarło 460 osób!
Jest kolejnych 28 380 przypadków zakażeń koronawirusem. Zmarło 460 pacjentów z COVID-19 – podaje ministerstwo zdrowia. 24.11.2021 10:33
Gm. Łabunie: Czyj to pies?
Gm. Łabunie: Czyj to pies?
Ten mały piesek błąkał się ostatnio po Wólce Łabuńskiej. Może ktoś wie, do kogo zwierzak należy? 24.11.2021 09:51
Zamojskie siatkarki na medal
Zamojskie siatkarki na medal
Reprezentacja Akademii Zamojskiej (do końca sierpnia br. Uczelni Państwowej w Zamościu) w siatkówce kobiet zdobyła brązowy medal w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w sezonie 2020/2021. 24.11.2021 09:00
Zamość: Wybił szybę w autobusie. Poznajecie tego człowieka?
Zamość: Wybił szybę w autobusie. Poznajecie tego człowieka?
Zamojska policja poszukuje mężczyzny, któy wybił szybę w autobusie MZK. Liczy na pomoc i publikuje wizerunek sprawcy. 24.11.2021 08:57    4    3
Cała prawda o zarobkach. GUS wyliczył medianę
Cała prawda o zarobkach. GUS wyliczył medianę
Przeciętne wynagrodzenie w październiku ubiegłego roku wynosiło 5748,24 zł brutto. Ze statystyk urzędowych wynika jednak, że mediana płac była o ponad 20 proc. niższa. Wiemy, które grupy zawodowe zarobiły wówczas najwięcej. 24.11.2021 08:25
Piłka nożna: Awans tylko z rozsądku
Piłka nożna: Awans tylko z rozsądku
Piłkarski rok 2021 był bardzo udany dla Orkana Bełżec. Zespół ten okazał się najlepszy w tabeli, uwzględniającej tylko wyniki rundy wiosennej. A na półmetku kolejnego sezonu jest drugi, za wycofaną z IV ligi Unią Hrubieszów. 24.11.2021 08:00    1
Upamiętnią legendę Tomaszowa
Upamiętnią legendę Tomaszowa
W 130. rocznicę urodzin dra Janusza Petera w muzeum noszącym jego imię otwarta zostanie wystawa poświęcona jego życiu i pracy, a także odbędzie się premiera filmu dokumentalnego pt. "Heros" w reż. Adama Kulika. 24.11.2021 07:03    2
Hrubieszów: Drugi oddział covidowy w szpitalu
Hrubieszów: Drugi oddział covidowy w szpitalu
Od 10 listopada w szpitalu powiatowym w Hrubieszowie funkcjonuje drugi oddział, na którym są leczeni chorzy na COVID-19. Decyzję w tej sprawie podjął wojewoda lubelski. 24.11.2021 07:00    5
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama