Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:33
Reklama

Artykuły

Zapowiedź weekendu na boiskach 1. Ligi!
Zapowiedź weekendu na boiskach 1. Ligi!

W najbliższy weekend nie zabraknie ciekawych spotkań na boiskach 1. Ligi. W dzisiejszym tekście zajmiemy się analizą spotkania Odry Opole z Resovią Rzeszów. Co przed rozpoczęciem tego meczu przygotował legalny bukmacher PZBuk?

Wczoraj, 12:56
Tłumaczenia techniczne i naukowe – kiedy warto skorzystać z takiej usługi?
Tłumaczenia techniczne i naukowe – kiedy warto skorzystać z takiej usługi?

Zdarzało się, że dolar amerykański tracił na wartości lub firma notowała 10% spadek akcji przez to, że ktoś niefortunnie (i niekompetentnie) przetłumaczył słowo lub fragment dokumentu. Tłumaczenia techniczne i naukowe to często treści wymagające udziału fachowca. Kiedy warto skorzystać z usług profesjonalisty? Sprawdzamy!

09.08.2022 10:32
Visa czy Mastercard – czym płacić na wycieczce do USA?
Visa czy Mastercard – czym płacić na wycieczce do USA?

Przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, pamiętaj, by zabezpieczyć się finansowo. Koniecznie zabierz ze sobą kartę płatniczą. Pytanie: którą – MasterCard czy Visa? Na zagranicznych wojażach często okazuje się, że może wystąpić problem z płatnością, dlatego zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

22.07.2022 11:26
Czym wyróżnia się rynek pożyczek pozabankowych względem instytucji bankowych?
Czym wyróżnia się rynek pożyczek pozabankowych względem instytucji bankowych?

Instytucje bankowe i pozabankowe to pokrewne firmy oferujące podobne usługi. Jednak mimo podobieństw posiadają cechy, które je różnią. Dotyczą one nie tylko podstaw prawnych, ale również wymagań względem klientów, którzy wnioskują o finansowanie. Zatem jakie są różnice między rynkiem bankowym a pozabankowym i czy mają one znaczenie dla osób zainteresowanych pożyczką?

21.07.2022 10:47
Modne i komfortowe sukienki na wesele dla 50-latki
Modne i komfortowe sukienki na wesele dla 50-latki

Wkrótce bierzesz ślub, co równie mocno jak Ty (a może nawet i bardziej) przeżywają Twoi rodzice? Bardzo zależy Ci, żeby podczas uroczystości Twoja mama wyglądała i czuła się wspaniale? Nie masz pomysłu na jej stylizację, a nie chcesz zostawiać mamy samej z tym arcytrudnym zadaniem? Zobacz, jakie sukienki na wesele dla 50-latki pozwalają dojrzałej kobiecie czuć się pięknie, stylowo i swobodnie przez całe przyjęcie.

20.07.2022 12:41
Jak oszczędzać by wyjśc z zadłużenia
Jak oszczędzać by wyjśc z zadłużenia

Wielu Polaków boryka się z problemem, jakim jest zadłużenie. Jego przyczyną może być choroba, utrata pracy czy też zaciągnięcie zobowiązań bez wcześniejszego oszacowania finansowych możliwości jego spłaty. Problemy z płynnością finansową odbijają się negatywnie na naszym budżecie i samopoczuciu. Dlatego warto zacząć oszczędzać, aby spłacić długi. Jak to zrobić?

14.07.2022 08:52
Rozliczenie podatku online 2022/2023
Rozliczenie podatku online 2022/2023

Większymi krokami niż byśmy sobie życzyli zbliża się rozliczenie podatku za mijający rok. Jak będzie można rozliczyć się przez e-urząd skarbowy za rok 2022? Jakie wejdą zmiany?

13.07.2022 10:12
Sposób na piękne i zdrowe brwi
Sposób na piękne i zdrowe brwi

Gęste brwi są w modzie już od kilku sezonów, stanowią bazę makijażu. Nie każda kobieta może cieszyć się ciemnymi brwiami z natury. Na szczęście są na to sposoby. Można spróbować jednego z domowych sposobów lub sprawdzić produkty w rankingu kosmetyków znajdującym się na stronie www.dietetyk.edu.pl

07.07.2022 08:32
Czym jest transport wielkogabarytowy i jak go zorganizować?
Czym jest transport wielkogabarytowy i jak go zorganizować?

Transport wielkogabarytowy wiąże się z dodatkowymi formalnościami, w tym przede wszystkim uzyskaniem niezbędnego pozwolenia. Ze względów bezpieczeństwa przewóz towarów o nietypowej masie czy wymiarach najlepiej powierzyć doświadczonej firmie. Sprawdź, co warto wiedzieć o transporcie wielkogabarytowym i komu go zlecić.

24.06.2022 14:00
Erytrytol – zdrowy zamiennik cukru
Erytrytol – zdrowy zamiennik cukru

Cukier to nie tylko białe kryształki używane do słodzenia herbaty czy kawy. Cukier znajduje się w słodyczach, ciastach, sokach, napojach, owocach, w lodach, deserach mlecznych, jogurtach, płatkach śniadaniowych. Każdy z nas wie, że cukier spożywany w nadmiernych ilościach szkodzi zdrowiu.

23.06.2022 10:00
Letnia stylizacja dla chłopca i dziewczynki. Jak ją skomponować?
Letnia stylizacja dla chłopca i dziewczynki. Jak ją skomponować?

Lato jest ulubioną porą roku chyba wszystkich dzieci. Nie ma w tym nic dziwnego! W końcu urwisy świętują wówczas odpoczynek od szkoły, skupiając się na zabawie i spotkaniach towarzyskich, a często wyjeżdżając także z rodzicami na rodzinne wakacje. Jednak nawet latem warto zadbać o odpowiedni ubiór malucha. Jak skomponować letnią stylizację dla dziecka? Przekonaj się!

23.06.2022 10:00
Jak napisać testament? Przygotuj z wyprzedzeniem ten ważny dokument
Jak napisać testament? Przygotuj z wyprzedzeniem ten ważny dokument

Moment śmierci kogoś z najbliższego otoczenia to stres i szok. Rodzina musi wtedy poradzić sobie z różnymi kwestiami. Sama organizacja pogrzebu to już duże wyzwanie. Jednak to często dopiero początek drogi w nowej rzeczywistości. Równie trudny może być podział majątku. Żeby moment ten nie był kłopotliwy dla spadkobierców najlepszym wyjściem jest sporządzenie z dużym wyprzedzeniem testamentu. Spisanie ostatniej woli odnośnie podziału dóbr materialnych oraz innych kluczowych kwestii to zdecydowane ułatwienie, z którego warto skorzystać. Nie ma wtedy wątpliwości, kto będzie dysponował majątkiem na wypadek śmierci.

20.06.2022 11:00
Czym jest testosteron? Dlaczego odpowiedni poziom testosteronu jest niezwykle ważny dla ludzkiego organizmu?
Czym jest testosteron? Dlaczego odpowiedni poziom testosteronu jest niezwykle ważny dla ludzkiego organizmu?

Czym jest testosteron? Dlaczego odpowiedni poziom testosteronu jest niezwykle ważny dla ludzkiego organizmu?

15.06.2022 14:00
Jakie są zalety mebli ogrodowych z betonu?
Jakie są zalety mebli ogrodowych z betonu?

Beton jest wyjątkowo trwałym materiałem, który od wielu lat wykorzystywany jest do tworzenia różnych realizacji architektonicznych i bardzo często stosuje się go podczas projektowania przestrzeni. Pozwala stworzyć wiele interesujących i dopasowanych do potrzeb inwestora rozwiązań, które są nowoczesne i oryginalne. Prefabrykaty betonowe posłużą do budowy nawierzchni wokół domu, podjazdu, tarasu i ogrodzenia, ale także do mebli ogrodowych.

15.06.2022 14:00
21 ważnych faktów na temat niedoboru witaminy B12
21 ważnych faktów na temat niedoboru witaminy B12

Możesz jeść mnóstwo warzyw, a mimo to nie dostarczać sobie wystarczającej ilości witaminy B12. Oto zagrożenia, objawy i sposoby leczenia niedoboru. Witamina B12 to siła napędowa

13.06.2022 10:00
Piękny początek wiosny z Dermedicą
Piękny początek wiosny z Dermedicą

Dwie laureatki ostatniej edycji "Metamorfoz z Kroniką" powitały wiosnę poddając się zabiegom upiększającym w Centrum Medycznym Dermedica.

16.04.2018 13:54    3
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia wygrała pani Agnieszka
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia wygrała pani Agnieszka

Zwyciężczynią "Metamorfoz z Kroniką" została Agnieszka Rajch. To ona zdaniem czytelników "Kroniki Tygodnia" przeszła najbardziej spektakularną metamorfozę.

19.12.2017 09:31
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia. Która z pań wygra? Rusza głosowanie
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia. Która z pań wygra? Rusza głosowanie

Drodzy Państwo, oto 8 bohaterek naszego cyklu "Metamorfozy". Która z przemian była Waszym zdaniem najbardziej udana? Powiedzcie to, głosując.

21.11.2017 14:00    2    1
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Katarzyna Rarot
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Katarzyna Rarot

Pani Katarzyna, uczestniczka ostatniej tegorocznej metamorfozy, przeżyła świetną przygodę, a dzięki pomocy fryzjera, wizażystki i stylistki przekonała się, jak wiele zmienić może odpowiednie dobranie ubioru czy wyrazisty kolor włosów.

15.11.2017 10:14    3
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Katarzyna Lis
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Katarzyna Lis

Tym razem inspiracje do zmiany swojego stylu dzięki pomocy fryzjera, wizażystki i stylistyki znalazła pani Katarzyna. I zapewnia, że metamorfoza była świetną przygodą i długo będzie ją wspominać.

07.11.2017 06:00    1    4
Metamorfozy z Kroniką - Małgorzata Sokołowska
Metamorfozy z Kroniką - Małgorzata Sokołowska

Oto kolejna metamorfoza zakończona sukcesem. Pani Małgorzata dzięki profesjonalistom mogła zmienić swój wizerunek, zainspirować się stylizacjami, a przede wszystkim przeżyć wspaniałą przygodę.

11.10.2017 15:30    2    4
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Kinga Bałbustyn
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Kinga Bałbustyn

Tym razem metamorfozę przeszła pani Kinga. Dzięki profesjonalistom zyskała nowy wizerunek. Ale to nie wszystko! Dzięki radom specjalistów łatwiej jej będzie zdecydować się na wybór ślubnej stylizacji. – Przed metamorfozą miałam trochę obaw, ale okazało się, że to był świetny wybór – podsumowała dzień pełen wrażeń i efekty swojej przemiany.

26.09.2017 07:05    2    2
Metamorfozy z Kroniką - Paulina Sałamacha
Metamorfozy z Kroniką - Paulina Sałamacha

Czas na kolejną bohaterkę naszych metamorfoz. Pani Paulina przeżyła niezapomnianą przygodę. Dzięki profesjonalistom zyskała nowy wizerunek. Nie zawiodła się. – Było świetnie. Jestem bardzo zadowolona – podsumowała dzień pełen wrażeń i efekty swojej przemiany.

19.09.2017 08:46    1
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia. Jak zmieniła się Agnieszka Rajch?
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia. Jak zmieniła się Agnieszka Rajch?

Przedstawiamy kolejną bohaterkę naszego cyklu, która przeszła wielką zmianę i przeżyła niesamowitą przygodę. Dzięki profesjonalistom zyskała nowy wizerunek, a uśmiech z jej twarzy nie schodził niemal przez cały dzień.

22.08.2017 06:00    1    4
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Agnieszka Tatar
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Agnieszka Tatar

Jeden dzień, wielka zmiana, a przy tym niesamowita zabawa. Wszystko to czeka bohaterki naszych metamorfoz. Przedstawimy kolejną uczestniczkę, którą jest pani Agnieszka Tatar.

25.07.2017 05:18    1
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Iwona Rybicka
Metamorfozy z Kroniką Tygodnia - Iwona Rybicka

Kobiety marzą o tym, aby wyglądać pięknie i olśniewająco każdego dnia. Natłok obowiązków nie zawsze pozwala na to, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu na pielęgnację swojej urody. Dzięki "Kronice Tygodnia" i specjalistom, wybrane kandydatki, które zgłosiły się do naszej zabawy przejdą wielką przemianę.

13.07.2017 11:00    7
To one przejdą Metamorfozy z "Kroniką Tygodnia"
To one przejdą Metamorfozy z "Kroniką Tygodnia"

Kilkadziesiąt pań miało ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie, oddać się w ręce stylistki, fryzjera i kosmetyczki, a przy okazji zdobyć wspaniałą nagrodę. Spośród zgłoszeń, które do nas przysłały wybraliśmy 10.

20.06.2017 07:00    2    4
Metamorfozy Kroniki Tygodnia. Bądź jeszcze piękniejsza
Metamorfozy Kroniki Tygodnia. Bądź jeszcze piękniejsza

Każda kobieta jest piękna, ale każda może być jeszcze piękniejsza. Tak będzie na pewno w przypadku pań, które zgłoszą się do naszej nowej zabawy "Metamorfozy z Kroniką Tygodnia". Nie zmarnujcie tej szansy!

30.05.2017 05:57