Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Zamość

Reklama
Laurka ma 5 lat i guza mózgu. Ruszyły zbiórki na jej operację w Tubingen.
Laurka staje do walki z guzem mózgu. Pomóżmy zebrać pieniądze na operację
Rodzice 5-letniej Laurki niecały miesiąc temu usłyszeli od lekarzy przerażającą informację. Ich córeczka ma guza mózgu. Czasu na rozpaczanie nie ma, bo dziewczynkę trzeba ratować. Nadzieją jest operacja za granicą. Ale jak to zwykle bywa, trzeba mieć na nią pieniądze. Dlatego rodzice Laurki proszą o pomoc w ich zebraniu. 21.06.2023 12:05
To był trzeci start Dominika Kopcia w tegorocznym sezonie letnim. I trzeci zwycięski.
Dessau-Rosslau: Dominik Kopeć jest w wybornej dyspozycji! Co za wynik w biegu na 100 m!
Nazywany „królem polskiego sprintu” Dominik Kopeć jest w wybornej dyspozycji, której mogą mu pozazdrościć wszyscy konkurenci na arenie krajowej i europejskiej. W sobotę, 17 czerwca zawodnik Agrosu Zamość uzyskał fenomenalne wyniki w biegu na 100 m podczas mityngu w niemieckim mieście Dessau-Rosslau, rozegranego w ramach World Athletics Continental Tour Bronze. 21.06.2023 07:10    2
Reklama
Samiec dorkasa jest nowym mieszkańcem zoo w Zamościu.
Nowe zwierzęta w zamojskim zoo! Poznajecie kto to taki?
W pierwszych dniach czerwca do zamojskiego zoo przywiezione zostały z hiszpańskiego zoo Aquarium de Madrid afrykańskie gazele: samice gazeli mhor oraz samiec gazeli dorkas. 20.06.2023 16:44
Tablice pamięci pięcioosobowej rodziny Kozłowskich poświęcili księża Ryszard Ostasz (z lewej) i Zygmunt Żółkiewski.
Na cmentarzu wojennym w Bereściu odsłonięto tablicę pamięci Kozłowskich
Zginęli z rąk ukraińskich nacjonalistów tylko dlatego, że byli Polakami. W rocznicę bestialskiego mordu 11 czerwca na cmentarzu wojennym w Bereściu została poświęcona i odsłonięta tablica pamięci pięcioosobowej rodziny Kozłowskich z byłej kolonii Obłyczyn. 20.06.2023 11:15    2
Po sobotnim meczu i podsumowaniu sezonu piłkarze Gryfa Gmina Zamość dostali wolne
Duży plus dla Gryfa Gmina Zamość. Drużyna wygrała z Motorem II Lublin
W ostatniej kolejce czwartoligowych rozgrywek w grupie mistrzowskiej Gryf Gmina Zamość wygrał na stadionie w Zawadzie z Motorem II Lublin 4:2 (2:1). W zespole gospodarzy zadebiutowali Michał Luterek i Patryk Kiryło. Po meczu drużyna pożegnała bramkarza Patryka Dobromilskiego, który od nowego sezonu będzie występował w odradzającym się Hetmanie Zamość. 20.06.2023 11:08
Na zdjęciu Nazar Melnyczuk.
Mecz Hetman Zamość – Graf Chodywańce. Szału nie było
Na boisku przy ul. Droga Męczenników Rotundy w Zamościu niespodzianki w niedzielę 18 czerwca nie było. Hetman Zamość wygrał z Grafem Chodywańce 3:0 (1:0). 20.06.2023 11:05    2
Dyżurny zamojskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierowcy na ulicy Lipskiej w Zamościu.
Zamość: Obywatel zatrzymał pijanego kierowcę
W niedzielę 18 czerwca w godzinach popołudniowych dyżurny zamojskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierowcy na ulicy Lipskiej w Zamościu. 20.06.2023 10:34
Nowy przystanek w Zamościu kosztuje tyle co mieszkanie!
Zamość: Przystanek autobusowy w cenie mieszkania. Urodą nie grzeszy
Ile może kosztować miejski przystanek autobusowy? Jeden z samorządów udowodnił, że bardzo, bardzo dużo. 19.06.2023 12:32    7    1
Wcześniej auta otrzymała m.in. Straż Rybacka w Kraśniku, schronisko dla zwierząt w gminie Jedlińsk, Towarzystwo Przyjaciół Wsi Bieliniec czy strażacy z OSP Kośmin i Franciszkany.
Zamość: Są nowe samochody dla wojska
32. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu wzbogacił się o nowe auta. Samochody przekazała PGE Dystrybucja. 19.06.2023 11:15    1
Zatrzymany 24-latek trafił na zamojską komendę. Z policyjnych ustaleń wynika, że na terenie Zamojszczyzny był jedynie przejazdem
Zamość: Złodziej przebieraniec. Najpierw ukradł samochód, potem udawał księdza
Zamojscy policjanci mieli w weekend nietypową interwencję. Zatrzymali 24-letniego obywatela Mołdawii, który kradzionym oplem przyjechał do kościoła i zaczął przebieranki. 19.06.2023 08:50
Festiwal "Dwa teatry Zamość 2023". Zofia Kucówna i Krzysztof Wakuliński z nagrodami
Festiwal "Dwa teatry Zamość 2023". Zofia Kucówna i Krzysztof Wakuliński z nagrodami
Zofia Kucówna i Krzysztof Wakuliński zostali laureatami Wielkich Nagród Festiwalu „Dwa Teatry Zamość 2023”. Oficjalnie festiwal został otwarty 16 czerwca wieczorem, podczas uroczystej gali na Rynku Wodnym. Deszcz nie przeszkodził publiczności - gromkimi brawami nagrodzono laureatów. 17.06.2023 12:05
Podajemy program tegorocznego festiwalu Dwa Teatry.
Festiwal „Dwa Teatry – Zamość 2023”. Od czwartku do poniedziałku [PROGRAM]
Już 16 czerwca w Zamościu rozpoczyna się Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji „Dwa Teatry – Zamość 2023”. Podajemy program imprezy. 15.06.2023 10:20
Eleni zaśpiewa na Festiwalu Antoniańskim w Radecznicy
Eleni zaśpiewa na Festiwalu Antoniańskim w Radecznicy
Już 18 czerwca na placu za Urzędem Gminy w Radecznicy odbędzie się Festiwal Antoniański. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15, Koronką do Miłosierdzia Bożego. 15.06.2023 09:17    1
17 czerwca w Zamościu będzie sobótka.
Zamość: Sobotnia noc będzie magiczna. Przyjdźcie na Noc Kupały
Noc Świętojańską w Parku Miejskim zaplanowano na 17 czerwca. Początek o godzinie 20. 15.06.2023 09:16    2
Protest "Ani Jednej Więcej" w Zamościu.
“Ani Jednej Więcej”. Protest w Zamościu po śmierci ciężarnej Doroty
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w proteście “Ani Jednej Więcej” w Zamościu. - Protestujemy przeciwko torturom i śmierci kobiet na porodówkach - mówiła Agnieszka Klimczuk podczas manifestacji zorganizowanej 14 czerwca na Rynku Wielkim. - Jesteśmy głosem tych, których nie możemy już usłyszeć… - dodała. 14.06.2023 19:40    5    2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: POLAK MŁODY Treść komentarza: Prezydencie ani kroku wstecz z ukrainą Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:23 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców"
Reklama
Reklama
Reklama