Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 19:43
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Weź udział w wielkim sprzątaniu rzeki Tanew i jej dopływów

W niedzielę 17 marca w miejscowości Osuchy spotykają się osoby, które chcą wziąć udział w szczytnej akcji "Razem dla naturalnego środowiska i czystych rzek Roztocza". Każdy może do nich dołączyć.
17 marca w miejscowości Osuchy spotykają się osoby, które chcą wziąć udział w akcji "Razem dla naturalnego środowiska i czystych rzek Roztocza".
17 marca w miejscowości Osuchy spotykają się osoby, które chcą wziąć udział w akcji "Razem dla naturalnego środowiska i czystych rzek Roztocza".

Organizatorzy (głównym jest Fundacja Dzika Rzeka) i sponsorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji sprzątania rzek i starorzeczy Tanwi, Muchy, Lubieni oraz ich okolic.  

Zbiórka: 17 marca, godz. 10, Osuchy 20.

Po sprzątaniu będzie ciepły poczęstunek.

Organizatorzy informują, że włączają się też w akcję pod hasłem #KręciNasRecykling #ZmieniamyOtoczenieNalepsze.

Niejednokrotnie widzimy porzucone w lesie, w rzekach, jeziorach, na poboczach dróg zużyte opony. Chcemy to zmienić. Za każde 4 opony, które zostaną zebrane zarówno w ramach akcji sprzątania, jak i te, które trafią do serwisów partnerskich w czasie trwania kampanii, Oponeo posadzi jedno drzewo! - zawiadamiają we wpisie w mediach społecznościowych

Przeczytaj też: 

Zainteresowanych tematem prawidłowej utylizacji opon, odsyłamy na oponeo.pl, w który wyjaśnione jest co robić ze zużytym ogumieniem. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama