Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 00:41
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Zamość

Reklama
Gmina Zamość: MeGustar zagra na święcie plonów
Gmina Zamość: MeGustar zagra na święcie plonów
W niedzielę (3 września) w Bortatyczach odbędą się Dożynki Gminy Zamość i Parafii Sitaniec. 01.09.2023 21:59
Gmina Komarów: Podziel się krwią
Gmina Komarów: Podziel się krwią
Krew to najcenniejszy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi. Klub Honorowych Dawców Krwi w Komarowie-Osadzie zaprasza 3 września (niedziela) do mobilnego punktu poboru krwi na akcję krwiodawstwa. 01.09.2023 21:47
Reklama
Koncert Finałowy Festiwalu Pieśni Powstania Zamojskiego odbędzie się 10 września 2023 r. w Klubie Garnizonowym.
Zamość: Eliminacje do Festiwalu Pieśni Powstania Zamojskiego
Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Zamojszczyzna” zaprasza do udziału w Festiwalu Pieśni Powstania Zamojskiego. 01.09.2023 21:39
Niestety mimo reanimacji 79-latek z gm. Miączyn zmarł.
Jarosławiec: 79-latek wjechał w barierę energochłonną. Zmarł w szpitalu
79-letni kierowca toyoty w Jarosławcu na DK 74 nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w bariery energochłonne. Mężczyzna w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Niestety mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować. 01.09.2023 12:28
62-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów został przygnieciony przez własne auto.
Gm. Skierbieszów: 62-latek został przygnieciony przez własne auto
62-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów został przygnieciony przez własne auto. Z obrażeniami nogi trafił do szpitala. 31.08.2023 16:18
Kamiński liderem listy PiS do Sejmu w okręgu chełmsko-zamojskim
Kamiński liderem listy PiS do Sejmu w okręgu chełmsko-zamojskim
Były szef CBA i obecny minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński będzie numerem 1 na liście wyborczej PiS do Sejmu w okręgu nr 7 (chełmsko-zamojskim). 31.08.2023 14:21    35    13
W Sitańcu kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą wjechał do przydrożnego rowu.
Sitaniec: Ukrainiec przesadził z prędkością. Ciężarówka wylądowała w rowie
W Sitańcu 35-latek ciężarówką wjechał do rowu. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość niedostosowana do panujących na drodze warunków. 31.08.2023 10:40
Citroenem kierował 35-latek z gminy Księżpol, oplem mieszkaniec gminy Adamów w wieku 54 lat.
Jacnia: 35-latek jechał za szybko. Na zakręcie poszedł na czołówkę
W Jacni kierujący citroenem nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. 31.08.2023 10:30    1
Mieszkaniec Lublina poniesie konsekwencje prawne swojego nieodpowiedzialnego zachowania.
Jarosławiec: Nacisnął za mocno. Znów stanie przed sądem
33-latek kierujący fiatem w Jarosławcu przekroczył dopuszczalną prędkość. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że usiadł za kierownicę pomimo wydanych wobec niego trzech sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. 31.08.2023 10:21
Gwiazdą dożynek w Radecznicy będzie Markus P, znany m. in. z hitu „Kici kici miał”.
W niedzielę dożynki w Radecznicy. Markus P. zagra „Kici kici miał”!
Dożynki Gminno-Parafialne odbędą się 3 września w Radecznicy. 31.08.2023 09:40
Laureatów XV Ogólnopolskiego Konkursu Organowego poznaliśmy 26 sierpnia.
Krasnobród: Znamy mistrzów gry na organach
Znamy laureatów XV Ogólnopolskiego Konkursu Organowego, który odbył się w Sanktuarium Nawiedzenia NNMP w Krasnobrodzie. 31.08.2023 09:10
– Bardzo dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie. Mieliśmy zdecydowaną przewagę nad przeciwnikiem, który w ogóle nam nie zagrażał – komentuje Robert Wieczerzak, szkoleniowiec Hetmana.
Kolejny pogrom. Zespoły boją się Hetmana Zamość
Wydaje się, że blady strach padł na zespoły, z którymi w najbliższym czasie o ligowe punkty będzie rywalizował Hetman Zamość. Faworyt rozgrywek, podrażniony wpadką na inaugurację sezonu w Starym Zamościu, gdzie zremisował z tamtejszą Omegą, rozgromił trzech kolejnych rywali, nie tracąc ani jednej bramki. 31.08.2023 09:07    4    1
W trakcie wydarzenia dowódca jednostki wręczył swoim żołnierzom listy gratulacyjne, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie wojskowe.
Zamość: Pierwsze Święto Pułku Przeciwlotniczego im. gen. bryg. Feliksa Kamińskiego
Na Rynku Wielkim w Zamościu odbyły się uroczystości z okazji święta 18. Pułku Przeciwlotniczego im. gen. bryg. Feliksa Kamińskiego. W trakcie wydarzenia dowódca jednostki wręczył swoim żołnierzom listy gratulacyjne, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie wojskowe. 31.08.2023 09:04
Sołtysowi wsi Mokre chodzi głównie o ten baner.
Dlaczego sołtys nie chce banerów? Mieszkańcy Mokrego nie kryją zdziwienia
Zaiskrzyło po złożeniu przez sołtysa Mokrego do zarządcy drogi wniosku o usunięcie banerów ostrzegawczych, które przypominają, że w terenie zabudowanym należy zwolnić. Dlaczego? Bo „ustawiono je wbrew przepisom i są bardzo nieestetyczne”. Tak uważa sołtys. – Ten pan niczym mnie nowym nie zaskoczył – mówi szef stowarzyszenia, które odpowiada za akcję banerową. – W mojej opinii, pan sołtys kolejny raz się skompromitował. 30.08.2023 11:26    18    1
Ze stawów Echo wyłowiono ciało 72-latka z Zamościa.
Zwierzyniec: Topielec w stawie Echo
29 sierpnia w zbiorniku wodnym w Zwierzyńcu doszło do utonięcia starszego mężczyzny. 30.08.2023 10:48
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama