Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 00:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość

Reklama
Śmiertelny wypadek w Białobrzegach.
Gm. Zamość: Tragiczny wypadek w Białobrzegach. Pasażer zmarł w szpitalu [ZDJĘCIA]
69-latek kierując volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust. Jadący z nim 83-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Do tragedii doszło w Białobrzegach w sobotnie popołudnie (25 listopada). 26.11.2023 21:18    1
Przecięcie wstęgi było oficjalnym otwarciem wieży widokowej w Szczebrzeszynie.
Szczebrzeszyn: Historyczna chwila. Wieża zamkowa już otwarta! [ZDJĘCIA]
Wiwat szczebrzeszynianie! Wiwat goście! Wiwat wszystkie stany! Przy takich okrzykach, które rozniosły się na całe miasto, w sobotnie popołudnie (25 listopada) uroczyście otwarto wieżę widokową na wzgórzu zamkowym w Szczebrzeszynie. 25.11.2023 19:14    5    6
Reklama
„Polskie obiekty UNESCO” – to tytuł wystawy promocyjno-edukacyjnej w Zamościu.
Polskie obiekty UNESCO na wystawie w Zamościu
16 listopada w zamojskim Ratuszu otwarta została wystawa promocyjno-edukacyjna „Polskie Obiekty UNESCO”, którą przygotowało Stowarzyszenie Liga Miejsc Światowego Dziedzictwa w Polsce, do którego należy również Zamość. 24.11.2023 09:00
Zamość: Zamojski Dom Kultury zaprasza do wspólnego kolędowania!
Zamość: Zamojski Dom Kultury zaprasza do wspólnego kolędowania!
Zamojski Dom Kultury 16 i 17 grudnia zaprasza na wspólne kolędowanie. 24.11.2023 08:20
Stare pralki, komputery, telefony, telewizory, kuchenki, elektronarzędzia i inne urządzenia na prąd lub na baterie zbierają druhowie z OSP w Komarowie-Osadzie.
Gmina Komarów: Strażacy do końca listopada zbierają elektrośmieci
Stare pralki, komputery, telefony, telewizory, kuchenki, elektronarzędzia i inne urządzenia na prąd lub na baterie zbierają druhowie z OSP w Komarowie-Osadzie. 24.11.2023 07:07    1
Gm. Sitno: Wspólne świętowanie w Domu Seniora w Stanisławce
Gm. Sitno: Wspólne świętowanie w Domu Seniora w Stanisławce
Z okazji Dnia Seniora wójt gminy Sitno Krzysztof Seń wspólnie z przewodniczącym Rady Gminy Sitno Władysławem Wydmańskim oraz pracownikami Urzędu Gminy w Sitnie udali się z wizytą do Domu Seniora w Stanisławce. 23.11.2023 13:58
W Zamościu na Rynku ustawiono ponad 10-metrowy świerk srebrzysty.
Zamość: Choinka nie rośnie już przy ZUS-ie. Teraz stoi pod Ratuszem
Jest choinka, będą święta! 22 listopada na Rynku Wielkim w Zamościu ustawiono ponad 10-metrowy świerk srebrzysty. 23.11.2023 12:46
„Pomaganie przez kolędowanie” w Galerii Twierdza w Zamościu.
Zamość: Pomaganie przez kolędowanie. Charytatywny koncert w Galerii Twierdza
16 grudnia w godzinach 11-17 w Galerii Handlowej Twierdza Zamość odbędzie się Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny „Pomaganie przez kolędowanie”. 23.11.2023 10:56
Ul. Szczebrzeska w Zamościu. To tu uszkodzono rurę z gazem.
Zamość: Uszkodzona kolejna rura z gazem. Sytuację opanowano
Podczas prac ziemnych na terenie posesji operator koparki rozszczelnił rurę z gazem. Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy i pracownicy Pogotowia Gazowego. Sytuacja została opanowana. 22.11.2023 18:59
Spektakl lalkowy Gburek będzie w Zamościu.
„Gburek” dla dzieci. Zamojski Dom Kultury zaprasza
Zamojski Dom Kultury zaprasza 29 listopada o godz. 17 na spektakl „Gburek” w wykonaniu aktorów rzeszowskiego Teatru NEMNO. 22.11.2023 13:00
Wielkimi krokami zbliża się zakończenie projektu „Multimedia dla Ilustracji. Program edukacyjny”, który zaowocuje wyjątkowym wydarzeniem – Festiwalem Ilustracji.
Festiwal Ilustracji w Zamościu
Wielkimi krokami zbliża się zakończenie projektu „Multimedia dla Ilustracji. Program edukacyjny”, który zaowocuje wyjątkowym wydarzeniem – Festiwalem Ilustracji. 22.11.2023 12:22
Urzędnicy proszą o rzetelną segregację odpadów.
Gm. Krasnobród: Płacisz za odpady od osoby. Segreguj uczciwie
Urząd Miejski w Krasnobrodzie przypomina, że w gminie obowiązuje system rozliczeniowy opłaty za śmieci – od osoby. 22.11.2023 11:10
Planty to dość zagęszczone osiedle. Mieszkańcy mają problem z zakłócaniem ciszy nocnej, ale też parkowaniem.
Zamość: "Diabły tasmańskie atakują". Co się dzieje na osiedlu Planty?
Na zamojskim osiedlu Planty znowu robi się niebezpiecznie. O cegłówkach wpadających do mieszkań przez okna oraz innych bulwersujących sytuacjach opowiadał na ostatniej sesji jeden z mieszkańców. Co na to policja i straż miejska? 22.11.2023 08:47    2    2
Takie buty dostała mieszkanka gm. Zamość. Zamówiła i zapłaciła za całkiem inne, markowe.
Gm. Zamość: Zapłaciła za markowe buty. Została oszukana
Mieszkanka gminy Zamość za wiedzą i zgodą mamy kupiła przez Internet buty znanej sportowej marki. Wybrała opcję płatności za pobraniem. Przesyłka dotarła pod wskazany adres, a kurier otrzymał zapłatę. Po otworzeniu przesyłki okazało się, że to nie są buty, na które czekała. 21.11.2023 19:59
Niezachowanie bezpiecznej odległości było przyczyną kolizji w Zamościu.
Zamość: On chciał przepuścić pieszych, ona nie zdążyła zahamować
W Zamościu na ul. Wyszyńskiego 54-letnia kierująca oplem uderzyła w jadącego przed nią peugeota, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. 21.11.2023 19:52    4
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama