Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 01:01
Reklama

Perły biznesu

III Plebiscyt Perły Biznesu rozstrzygnięty
III Plebiscyt Perły Biznesu rozstrzygnięty

Nagrodziliśmy wyróżniających się przedsiębiorców, przedsiębiorstwa, inwestorów i dobroczyńców.

08.09.2020 05:30    1    1
Materiał Partnera: GoldSun
Materiał Partnera: GoldSun

Firma GoldSun jest kolejnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019. Jej działalność obejmuje sprzedaż, profesjonalny montaż, przyłączenie do sieci dystrybucyjnej elektrowni fotowoltaicznych oraz serwis instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Z usług GoldSun korzystają klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

01.05.2020 09:00    1
Laureaci plebiscytu Perły Biznesu nagrodzeni! (ZDJĘCIA)
Laureaci plebiscytu Perły Biznesu nagrodzeni! (ZDJĘCIA)

Za nami wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w naszym regionie! Podczas wielkiej gali Pereł Biznesu w piątek 9 lutego w Hotel&Resort Marina nagrodzono przedsiębiorców, biznesmenów, firmy i inicjatywy, które wpłynęły na rozwój przedsiębiorczości na Zamojszczyźnie.

13.02.2018 05:18    1
Wielka Gala Pereł Biznesu za nami! (ZDJĘCIA, WIDEO)
Wielka Gala Pereł Biznesu za nami! (ZDJĘCIA, WIDEO)

Za nami wydarzenie, którego dotąd nie było w naszym regionie! "Perły Biznesu" - plebiscyt, podczas którego Czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybrali przedsiębiorców, biznesmenów, firmy i inicjatywy, które wpłynęły na rozwój przedsiębiorczości w naszym regionie. Podczas wielkiej Gali "Pereł Biznesu" uhonorowano laureatów w 9 kategoriach. Kapituła przyznała także specjalne wyróżnienia. Uroczystość odbyła się w piątek, 9 lutego w kompleksie hotelowym Marina Hotel & Resort.

10.02.2018 15:22    6
Wielka Gala Pereł Biznesu za nami! Do kogo trafiły statuetki? (LISTA NAGRODZONYCH, ZDJĘCIA)
Wielka Gala Pereł Biznesu za nami! Do kogo trafiły statuetki? (LISTA NAGRODZONYCH, ZDJĘCIA)

I wszystko stało się jasne. Podczas gali w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu ogłoszono dzisiaj wieczorem, kto otrzymał statuetki Perły Biznesu w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017 oraz Ambasador Biznesu.

09.02.2018 20:45    4
Perły Biznesu. Już wiadomo, kto dostanie nagrody
Perły Biznesu. Już wiadomo, kto dostanie nagrody

Obrady trwały długo, były burzliwe, bo podjęcie decyzji nie należało do najłatwiejszych. Ale ostatecznie członkom kapituły plebiscytu Perły Biznesu, który zainicjowała nasza redakcja udało się dojść do konsensusu. I wiadomo, kto podczas jutrzejszej gali zostanie nagrodzony.

08.02.2018 15:36    1
Wydarzenie: Elena Rutkowska i Cygańskie Czary na gali Perły Biznesu
Wydarzenie: Elena Rutkowska i Cygańskie Czary na gali Perły Biznesu

Dzisiaj obradować będzie kapituła plebiscytu Perły Biznesu, a jutro w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu odbędzie się wielka gala, podczas której oficjalnie ogłoszone zostaną wyniki. Wieczór uświetni Elena Rutkowska wraz z artystami, którzy współtworzą z nią rewię estradową "Cygańskie Czary".

08.02.2018 10:00    2    2
Perły Biznesu. Rozstrzygnięcie i gala już wkrótce
Perły Biznesu. Rozstrzygnięcie i gala już wkrótce

Zakończyliśmy już przyjmowanie głosów. Kandydaci, którzy w poszczególnych kategoriach uzyskali ich najwięcej, zostaną poddani ocenie kapituły. Ta zbierze się w najbliższy czwartek, 8 lutego. Dzień później odbędzie się wielka, uroczysta Gala Pereł Biznesu, jakiej w naszym regionie jeszcze nie było. Laureaci zostaną uhonorowani specjalnie na tę okazję wykonanymi, pięknymi statuetkami i dyplomami.

06.02.2018 08:15    1
P. W. MultiMax Damian Chwiejczak
P. W. MultiMax Damian Chwiejczak

Przedsiębiorstwo MultiMax istnieje na rynku od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Zamościu na ulicy Peowiaków 9. Firma zatrudnia 19 wyspecjalizowanych pracowników – doświadczonych handlowców, serwisantów, magazynierów, a także specjalistów ds. marketingu.

30.01.2018 11:30    1    3
Łóżko kontynentalne "Concord" z firmy Meble Polskie
Łóżko kontynentalne "Concord" z firmy Meble Polskie

Łóżko kontynentalne produkowane przez firmę Meble Polskie z Zamościa, obecne jest w ofercie firmy od 2017 roku. W procesie produkcyjnym wykorzystano wysokiej jakości surowce, opierając się na nowoczesnych technologiach.

30.01.2018 11:26    3    7
P. W. Interkres - Sylwester Smyk, Zbigniew Mazurek
P. W. Interkres - Sylwester Smyk, Zbigniew Mazurek

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interkres Sp. j. z siedzibą w Sitańcu k. Zamościa istnieje nieprzerwanie od 1991 roku jako firma z kapitałem w 100% polskim. Zatrudnia 31 wykwalifikowanych pracowników. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli. Dzięki wysokiej jakości i staranności wykonania cieszą się one dużym uznaniem wśród nabywców na terenie Polski południowo-wschodniej.

30.01.2018 11:07    1    44
Meble Polskie
Meble Polskie

Przedsiębiorstwo Meble Polskie powstało w 1992 roku jako firma rodzinna. Główna siedziba firmy mieści się przy ulicy Szczebrzeskiej 27 w Zamościu. Zatrudnia ponad 450 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, co czyni z niej jednego z największych pracodawców w regionie. Od początku istnienia zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, materacy oraz łóżek sypialnianych. Wyroby firmy znalazły uznanie wśród szerokiej grupy odbiorców krajowych oraz zagranicznych. 

30.01.2018 11:03    77    24
Firma "Marynia" Maria Ryń
Firma "Marynia" Maria Ryń

Firma "Marynia" Maria Ryń obecna jest na rynku od prawie 26 lat. We wrześniu 1992 roku przy ulicy Łukasińskiego 2 w Nadszańcu otwarto bar Miś. Od 2006 roku firma prowadzi także Restaurację Aspirant przy ul. Wyszyńskiego 2 (która jest jednocześnie siedzibą przedsiębiorstwa), a od 2001 r. Hotel&Resort Marina w Nieliszu. Firma zatrudnia ponad 10 osób. Zajmuje się prowadzeniem działalności gastronomicznej, hotelarskiej i rozrywkowej.

30.01.2018 00:32    1    10
Pstrąg Roztoczański z restauracji ,,Chata Rybaka'' w Bondyrzu
Pstrąg Roztoczański z restauracji ,,Chata Rybaka'' w Bondyrzu

Restauracja Chata Rybaka serwuje znakomite, doceniane przez rzesze klientów potrawy przyrządzane z pstrąga z własnej hodowli w stawie zasilanym czystą wodą z górnego odcinka rzeki Wieprz. Pstrąg Roztoczański wyróżnia się unikalnymi walorami smakowymi.

23.01.2018 05:00    23
Bartecki Development Sp. z o. o. Sp. k.
Bartecki Development Sp. z o. o. Sp. k.

Firma Bartecki Development Sp. z o.o. Sp. k. wyodrębniła się w 2013 roku z F.U.H. Błażej Bartecki z Tomaszowa Lubelskiego, by oferować klientom jeszcze lepszą jakość usług developerskich, tworząc z pokrewnymi podmiotami Grupę Firm Bartecki. Główna siedziba firmy Bartecki Development znajduje się w Tomaszowie Lubelskim, na ul. Świętojurskiej 10. Firma zajmuje się budową obiektów mieszkaniowych i komercyjnych oraz działa na regionalnym rynku jako generalny wykonawca. Jest obecna w województwie lubelskim, współpracuje z lokalnymi podwykonawcami.

23.01.2018 05:00    1
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama