Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:40
Reklama

Firma "Marynia" Maria Ryń

Firma "Marynia" Maria Ryń obecna jest na rynku od prawie 26 lat. We wrześniu 1992 roku przy ulicy Łukasińskiego 2 w Nadszańcu otwarto bar Miś. Od 2006 roku firma prowadzi także Restaurację Aspirant przy ul. Wyszyńskiego 2 (która jest jednocześnie siedzibą przedsiębiorstwa), a od 2001 r. Hotel&Resort Marina w Nieliszu. Firma zatrudnia ponad 10 osób. Zajmuje się prowadzeniem działalności gastronomicznej, hotelarskiej i rozrywkowej.
Firma "Marynia" Maria Ryń
Autor: Marina Hotel&Resort

Działa na terenie powiatu zamojskiego, krasnostawskiego, biłgorajskiego, a niektóre imprezy mają zasięg ogólnopolski – czego przykładem jest Grand Prix tańca towarzyskiego o Puchar Mariny. Firma Marynia, korzystając z położenia nad zalewem w Nieliszu, propaguje także wiedzę o regionie, realizując usługi turystyczne. Organizuje imprezy kulturalne, koncerty, wystawy, ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, spektakle teatralne i kabaretowe.

Restauracja Aspirant w Zamościu oprócz smacznych, regionalnych potraw oferuje klientom obsługę kateringową imprez, wydarzeń okolicznościowych i bankietów. 

Hotel&Resort Marina także prowadzony przez firmę "Marynia" oprócz wyżywienia i zakwaterowania oferuje domki letniskowe i wypoczynek nad zbiornikiem wodnym w Nieliszu. Na własnej przystani z plażą prowadzi działalność sportowo-rekreacyjną. Można wypożyczyć jacht, żaglówki, łodzie wiosłowe i motorowe, kajaki i rowerki wodne. Istnieje także możliwość wypożyczenia roweru i wybrania się na przejażdżkę wyznaczonym szlakiem. Ciągle rozwijana infrastruktura Hotel&Resort Marina pozwala na określenie go mianem głównego ośrodku wypoczynkowego regionu. 

Dużą popularnością, także wśród gości z zagranicy cieszą się kuligi i spacery leśnymi ścieżkami organizowane przez firmę "Marynia".

Firma "Marynia" angażuje się w życie kulturalne regionu, organizując m.in. po raz szósty Wigilię Nieliską, a także biorąc udział w wystawach i wernisażach.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
krajan 30.01.2018 09:25
Serdeczne dzięki za tak potrzebną działalność na tym terenie. Byłem, widziałem i korzystałem, naprawdę super.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama