Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:27
Reklama

P. W. MultiMax Damian Chwiejczak

Przedsiębiorstwo MultiMax istnieje na rynku od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Zamościu na ulicy Peowiaków 9. Firma zatrudnia 19 wyspecjalizowanych pracowników – doświadczonych handlowców, serwisantów, magazynierów, a także specjalistów ds. marketingu.
P. W. MultiMax Damian Chwiejczak
Autor: MultiMiax

Firma zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym doradztwem w dziedzinie ogrzewania elektrycznego. MultiMax oferuje klientom m.in. kompletne systemy ogrzewania podłogowego, instalacje przeciwoblodzeniowe, grzejniki elektryczne, kominki elektryczne, a także wyposażenie łazienek. Jest autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów z zakresu systemów grzewczych na świecie.

– Dzięki rzetelnej pracy i oferowaniu systemów grzewczych najwyższej jakości ugruntowaliśmy naszą pozycję w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm w tej branży – mówi prezes firmy Damian Chwiejczak.

Głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy (adres:www.emultimax.pl) o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, także międzynarodowym. W 2016 firma otworzyła swój pierwszy salon sprzedaży w Warszawie (ul. Zagójska 7), którego to powierzchnia już rok później została powiększona niemal 3-krotnie ze względu na ciągle uzupełniany asortyment sklepu.

W 2015 sklep internetowy emultimax.pl został wyróżniony przez serwis Opineo za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii "Dom i Wnętrze". W 2017 roku MultiMax po raz pierwszy otrzymał prestiżową nagrodę Gazela Biznesu przyznawaną najprężniej rozwijającym się m-ś firmom i uplasował się na 16. miejscu w woj. lubelskim.

W październiku 2017 przedsiębiorstwo zaprezentowało się z sukcesem na warszawskich targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo i aktualnie przygotowuje się do tegorocznej edycji. MultiMax angażuje się w wydarzenia kulturalne na terenie Zamościa, jest też sponsorem drużyny piłkarskiej młodzików DKS Gaudium. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
krys 15.05.2020 10:38
Taki system ogrzewania podłogowego czy podjazdu przed domem to świetna sprawa , przede wszystkim wygoda i komfort https://www.youtube.com/watch?v=VRyuoDuMNQU https://izotom.pl/kp/maty-grzewcze/

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama