Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 20:32
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Hrebenne: Ukrainiec chował towar w... rowie melioracyjnym

Za gromadzenie bezakcyzowego towaru 48-letni Ukrainiec był już karany. Ale najwyraźniej niewiele go to nauczyło. Znowu wpadł w ręce policji. Tym razem miał 1700 paczek papierosów i alkohol z przemytu.
Hrebenne: Ukrainiec chował towar w... rowie melioracyjnym

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy kryminalni swoimi kanałami ustalili, że na jednym z placów w Hrebennem pewien Ukrainiec skupuje papierosy i alkohol. Pojechali tam i dostrzegli 48-letniego cudzoziemca. Był nerwowy i wyraźnie wystraszony. Szybko wyszło na jaw, skąd takie zachowanie.

– Około 10 metrów od niego, w rowie melioracyjnym mundurowi znaleźli  blisko 1700 paczek nielegalnych papierosów, zaś w samochodzie alkohol. Wartość rynkowa zabezpieczonych wyrobów akcyzowych to blisko 24 tys. zł – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci ustalili, że ten sam Ukrainiec w ubiegłym roku był już karany za przechowywanie wyrobów bezakcyzowych. Teraz ponownie grozi mu wysoka grzywna i przepadek skonfiskowanego towaru.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama