Medycy przyjmować będą pacjentów w salach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Turobinie. Od godz. 10 do 15 skorzystać tam będzie można z porad dermatologa, chirurga, kardiologa, okulisty, ortopedy, ginekologa, pediatry, pulmonologa i geriatry.
Ponadto na miejscu wykonywane będą badania EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, badania wzroku, słuchu i cytologie.
Aby z lekarzem się spotkać, należy mieć ze sobą numer PESEL.
Więcej szczegółów na plakacie poniżej.


![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze