Imprezę, jak co roku, zorganizowało Zamojskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.
W ramach wystawy odbędzie się konkurs gołębia zamojskiego i wymiana nadwyżek hodowlanych. Oprócz gołębi w hali zamojskiego Rolniczaka (ul. Szczebrzeska 102) można podziwiać m.in. bażanty, pawie, kaczki, kury i koguty.
Wystawa trwa dzisiaj i jutro od godz. 7 do godz. 15. W niedzielę o godz. 14 zaplanowano wręczanie nagród i wyróżnień.











![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze