Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:16
Reklama

Doradztwo i Reklama

Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2013 r. Jej główna siedziba mieści się przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 4 w Zamościu. Firma zatrudnia 5 osób. Zajmuje się kompleksową obsługą sektora publicznego i prywatnego w zakresie aplikowania o fundusze zewnętrzne, w tym przede wszystkim z Unii Europejskiej.
Doradztwo i Reklama
Autor: DiR

Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy związane z procesem pozyskiwania dotacji, począwszy od doradztwa przy planowaniu przedsięwzięć, znalezienia źródła finansowania, pomocy w przygotowaniu odpowiednich dokumentacji projektowych, poprzez sporządzenie wniosku o dofinansowanie, przygotowanie dokumentów będących załącznikami do wniosku, aż do rozliczenia projektu.

Inną dziedziną działalności jest reklama, rozumiana jako prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych, ukierunkowanych na pozyskiwanie klientów i rozpowszechnianie oferty wśród potencjalnych kontrahentów. Firmy, które rozpoczynają swoją działalność, poprzez skuteczną reklamę mają możliwość stać się rozpoznawalnymi na rynku, a firmy już istniejące mogą ugruntować swoją pozycję rynkową.

 – Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów – mówi Adolf Wituch, prezes firmy Doradztwo i Reklama. 

Firma działa na terenie województw Polski Wschodniej. W ciągu kilkuletniej działalności  odniosła wiele sukcesów w pozyskiwaniu dotacji na różnego rodzaju projekty, których łączna wartość przekracza 300 mln złotych i dzięki temu jest postrzegana jako rzetelny partner biznesowy.

Doradztwo i Reklama angażuje się także w wydarzenia w regionie, sponsoruje imprezy i przedsięwzięcia o charakterze kulturalno-artystycznym takie jak: festiwale, przeglądy piosenek, wernisaże.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Tylko jedna z parafianek zauważyła, że gość się kiwa a reszta parafianek patrzyła, czy księdzu stoi czy nieData dodania komentarza: 09.08.2022, 19:15Źródło komentarza: Skandal w parafii. Pijany ksiądz miał problem z udzieleniem komuniiAutor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknot
Reklama
Reklama