Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:11
Reklama

Doradztwo i Reklama

Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2013 r. Jej główna siedziba mieści się przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 4 w Zamościu. Firma zatrudnia 5 osób. Zajmuje się kompleksową obsługą sektora publicznego i prywatnego w zakresie aplikowania o fundusze zewnętrzne, w tym przede wszystkim z Unii Europejskiej.
Doradztwo i Reklama
Autor: DiR

Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy związane z procesem pozyskiwania dotacji, począwszy od doradztwa przy planowaniu przedsięwzięć, znalezienia źródła finansowania, pomocy w przygotowaniu odpowiednich dokumentacji projektowych, poprzez sporządzenie wniosku o dofinansowanie, przygotowanie dokumentów będących załącznikami do wniosku, aż do rozliczenia projektu.

Inną dziedziną działalności jest reklama, rozumiana jako prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych, ukierunkowanych na pozyskiwanie klientów i rozpowszechnianie oferty wśród potencjalnych kontrahentów. Firmy, które rozpoczynają swoją działalność, poprzez skuteczną reklamę mają możliwość stać się rozpoznawalnymi na rynku, a firmy już istniejące mogą ugruntować swoją pozycję rynkową.

 – Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów – mówi Adolf Wituch, prezes firmy Doradztwo i Reklama. 

Firma działa na terenie województw Polski Wschodniej. W ciągu kilkuletniej działalności  odniosła wiele sukcesów w pozyskiwaniu dotacji na różnego rodzaju projekty, których łączna wartość przekracza 300 mln złotych i dzięki temu jest postrzegana jako rzetelny partner biznesowy.

Doradztwo i Reklama angażuje się także w wydarzenia w regionie, sponsoruje imprezy i przedsięwzięcia o charakterze kulturalno-artystycznym takie jak: festiwale, przeglądy piosenek, wernisaże.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: noereTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Miał być pewny zysk, była strataAutor komentarza: zdziwionyTreść komentarza: a gdzie leży w Tatrach?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: przeciezTreść komentarza: przez SusiecData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: biedny ten piisTreść komentarza: znowu sobie strzelili w stope tym podrecznikiem z in vitro, kolejne 90 tys. osób urodzonych z in vitro a jesli liczyc ich rodziców i tych, ktorzy juz dorosli to ze 200 tys nie bedzie juz glosowac na pisData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:52Źródło komentarza: PiS przesuwa termin wyborów. Jest projekt ustawyAutor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi Dębskiemu
Reklama
Reklama