Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 05:45
Reklama

Foto-Video Art

Firma Foto-Video Art powstała w 1988 r., a jej siedziba znajduje się przy ul. Ludnej 20 w Hrubieszowie. Obecnie zatrudnia 2 osoby. W tym roku obchodzić będzie jubileusz 30-lecia istnienia. 
Foto-Video Art

Od początku działalności Foto-Video Art specjalizuje się w profesjonalnej fotografii i produkcji filmów i nagrań video różnych uroczystości i imprez, a w szczególności ślubów, komunii, studniówek. Posiada własne laboratorium w sieci Fujifilm Polska, gdzie można wykonać odbitki i wydruki fotograficzne dużych formatów, a także zdjęcia do dokumentów.

 – W roku 1990 zakupiliśmy minilab do wykonywania zdjęć, pomysł okazał się sukcesem. Pracowaliśmy wtedy nawet na trzy zmiany. Potem były jeszcze dwa kolejne laboratoria w różnych punktach miasta pod szyldami Kodak Express i FujiFilm. Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonywaliśmy odbitki przez Internet. Fotografia cyfrowa zmniejszyła zapotrzebowanie na zdjęcia analogowe. Aby utrzymać się na rynku, rozszerzyliśmy zakres usług o poligrafię i reklamę. Wykonujemy też takie gadżety jak fotokubki, nadruki na koszulkach oraz pieczątki dla firm i instytucji – mówi szef Foto-Video Art Sławomir Kędziera.

Obszar działalności to nie tylko miasto Hrubieszów. Firma obsługuje także klientów z całego powiatu i południowo-wschodniego regionu Polski.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz zastosowaniu innowacyjnych materiałów i maszyn zakład Foto-Video Art oferuje usługi najwyższej jakości. Stąd liczne wyrazy uznania klientów indywidualnych i instytucji. Działając w znanej światowej sieci, trzykrotnie zdobyła Złoty Laur Klienta w kategorii Laboratoria Fotograficzne.

W miarę możliwości firma wspiera także instytucje i lokalne wydarzenia kulturalne.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama