Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 13:44
Reklama

Foto-Video Art

Firma Foto-Video Art powstała w 1988 r., a jej siedziba znajduje się przy ul. Ludnej 20 w Hrubieszowie. Obecnie zatrudnia 2 osoby. W tym roku obchodzić będzie jubileusz 30-lecia istnienia. 
Foto-Video Art

Od początku działalności Foto-Video Art specjalizuje się w profesjonalnej fotografii i produkcji filmów i nagrań video różnych uroczystości i imprez, a w szczególności ślubów, komunii, studniówek. Posiada własne laboratorium w sieci Fujifilm Polska, gdzie można wykonać odbitki i wydruki fotograficzne dużych formatów, a także zdjęcia do dokumentów.

 – W roku 1990 zakupiliśmy minilab do wykonywania zdjęć, pomysł okazał się sukcesem. Pracowaliśmy wtedy nawet na trzy zmiany. Potem były jeszcze dwa kolejne laboratoria w różnych punktach miasta pod szyldami Kodak Express i FujiFilm. Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonywaliśmy odbitki przez Internet. Fotografia cyfrowa zmniejszyła zapotrzebowanie na zdjęcia analogowe. Aby utrzymać się na rynku, rozszerzyliśmy zakres usług o poligrafię i reklamę. Wykonujemy też takie gadżety jak fotokubki, nadruki na koszulkach oraz pieczątki dla firm i instytucji – mówi szef Foto-Video Art Sławomir Kędziera.

Obszar działalności to nie tylko miasto Hrubieszów. Firma obsługuje także klientów z całego powiatu i południowo-wschodniego regionu Polski.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz zastosowaniu innowacyjnych materiałów i maszyn zakład Foto-Video Art oferuje usługi najwyższej jakości. Stąd liczne wyrazy uznania klientów indywidualnych i instytucji. Działając w znanej światowej sieci, trzykrotnie zdobyła Złoty Laur Klienta w kategorii Laboratoria Fotograficzne.

W miarę możliwości firma wspiera także instytucje i lokalne wydarzenia kulturalne.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama