Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:02
Reklama

Tom-net

Firma została założona w 2005 roku przez rodzinę Koprów, a jej główna siedziba znajduje się w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 33. Przedsiębiorstwo powstało z zapotrzebowania regionu na wysokiej jakości usługi z dziedziny mediów.
Tom-net

Tom-net swoim klientom zapewnia możliwość dostępu do szybkiego Internetu oraz cyfrowej telewizji i telefonii. Wśród jego klientów są klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Firma ponadto oferuje Internet w trzech technologiach: radiowej, kablowej i LTE. Dzięki wsparciu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej firma Tom-net może brać udział w programach budowy sieci internetowej na terenach wiejskich, rozwijając w ten sposób region. Wszystkim klientom zapewnia możliwość świadczenia usług serwisu komputerowego, konserwacji sieci oraz doradztwa.

 – Myślę, że możemy być dumni z naszej firmy, bo przez 12 lat razem z nami rozwinął się region i dostęp do sieci tam, gdzie go wcześniej nie było – przyznaje Dariusz Koper, jeden z założycieli firmy.

Tom-net dba także o rozwój pracowników, organizując szkolenia specjalistyczne. Firma promuje ekologię, polecając elektroniczne faktury, a realizując nietypowe przedsięwzięcia, kadra doskonali wiedzę i umiejętności pracowników. W 2017 roku Firma została wyróżniona nagrodą "Laureata Wyróżnienia SREBRNY GRYF " za osiągnięcia w rozwoju usług telekomunikacyjnych i sieci światłowodowej na terenie powiatu tomaszowskiego.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama