Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:40
Reklama

Mój Zamość - wyniki konkursu z okazji 25-lecia na liście UNESCO

15 listopada w ratuszu odbył się wernisaż prac uczniów zamojskich szkół, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Mój Zamość" z okazji 25. rocznicy wpisania miasta na listę UNESCO.
Mój Zamość - wyniki konkursu z okazji 25-lecia na liście UNESCO
Autor: nadesłane

Organizatorami konkursu byli prezydent Zamościa Andrzej Wnuk i Liceum Plastyczne im. Bernarda Moranda. Patronem honorowym Agata Borowiec (PiS) – posłanka na Sejm RP.

Pierwsze miejsce i wartościowe nagrody rzeczowe otrzymała uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu Gabriela Jasek. Nagrodą dodatkową dla wszystkich uczestników konkursu będzie wycieczka do Sejmu ufundowana, jak i nagrody rzeczowe, przez posłankę Borowiec.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama