Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:54
Reklama

Zamość: Rusza akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

W Zamościu rusza akcja Polskiego Radia Lublin S.A. oraz lubelskiego oddziału Polskiej Telewizji S.A. pod hasłem "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Jak co roku włączyło się w nią Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.
Zamość: Rusza akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano wielką, uliczną zbiórkę darów. Gromadzone będą: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości, słodycze oraz m.in. żywność długoterminowa i przedmioty gospodarstwa domowego. Będzie także można podarować płody rolne. To wszystko trafi do dzieci z ubogich rodzin wielodzietnych.

W Zamościu akcja odbędzie się w niedzielę, 26 listopada. Dary będzie można oddać (w godz. 10-14) w punktach zorganizowanych na zamojskim Rynku Wielkim, w Szkole Podstawowej nr 4 (przy ul. Jana Zamoyskiego) w siedzibie Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie (ul. Lwowska 57) oraz w sklepach "Społem": przy ul. Nowy Rynek 7, Reja 12, Traugutta 1, Świętego Piątka 44, Kilińskiego 11, Hrubieszowskiej 30 a, Bohaterów Monte Cassino 6, Wojska Polskiego 1 oraz Lipskiej 26. 

W tych placówkach handlowych akcja będzie odbywać się także w dniach 24 i 25 listopada, natomiast stacjonarną zbiórkę darów zaplanowano w dniach 15-30 listopada w zamojskim MCPR.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama