Wydarzenie odbyło się 21 czerwca i przyciągnęło mieszkańców, którzy wspólnie powitali lato w tradycyjnym, pełnym uroku klimacie. W programie znalazł się m.in. koncert solistek i tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej. Nie zabrakło także świętojańskich zwyczajów, w tym wyplatania wianków oraz symbolicznego puszczania ich na wodę.
Organizatorami Nocy Świętojańskiej byli Hrubieszowski Dom Kultury oraz Hrubieszowska Rada Kobiet. Wsparcia technicznego udzielił HOSiR.
Czytaj też: Niezapomniana Noc Świętojańska w Żyłce [ZDJĘCIA]
Napisz komentarz
Komentarze