Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 09:44
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Betlejemskie Światło Pokoju dla powiatu tomaszowskiego i Ukrainy [ZDJĘCIA]

Betlejemskie Światło Pokoju ponownie trafiło do powiatu tomaszowskiego za sprawą harcerzy ZHP, zostało też przekazane sąsiadom z Ukrainy.
Betlejemskie Światło Pokoju ponownie trafiło do powiatu tomaszowskiego za sprawą harcerzy ZHP, zostało też przekazane sąsiadom z Ukrainy.
Betlejemskie Światło Pokoju ponownie trafiło do powiatu tomaszowskiego za sprawą harcerzy ZHP, zostało też przekazane sąsiadom z Ukrainy.

Autor: UM Tomaszów Lub.

W Urzędzie Gminy Susiec płomień przekazali druhowie z 29. WDH „Bursztynowy Szlak” z Majdanu Sopockiego wraz z zastępczynią komendanta Hufca ZHP Tomaszów Lubelski, phm. Katarzyną Koper. Światło odebrali wójt Zbigniew Naklicki oraz sekretarz Tomasz Skroban. Betlejemskie Światło Pokoju trafiło także do miasta Tomaszów Lubelski i pozostałych gmin.

11 grudnia, w obecności wicestarosty tomaszowskiego Jarosława Korzenia, burmistrza Tomaszowa Lubelskiego Wojciecha Żukowskiego oraz burmistrza Lubyczy Królewskiej Marka Łuszczyńskiego, nasi harcerze przekazali ogień – symbol pokoju i pojednania – ukraińskim skautom oraz przedstawicielom tamtejszych samorządów.

Płomień z Betlejem będzie w najbliższych dniach przekazywany kolejnym instytucjom i mieszkańcom regionu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Budowa czynszówek w Tomaszowie Lubelskim pod znakiem zapytania. SIM chce innej działki

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zza Buga.Treść komentarza: Chyba palcem po mapie , albo Ci sie śniło jak byles na chaju.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 20:03Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: Z Zamościa 46L.Treść komentarza: Ćpunie i ochlaptusie patologi niePISmienny potrafisz tylko sic jadem bo innego nic nie potrafisz bo jestes za glupi . Do Ciebie to oczywiscie blaznie Brawo!Data dodania komentarza: 1.02.2026, 19:42Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: Radca.Treść komentarza: Naucz sie pisac ciemnoto poprawnie bez błędów . Widac po Tobie ze mozg Ci sie rozlasowal .popierasz oszustow ktorzy kradli na niespotykana skale.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 10:44Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: ładna wioskaTreść komentarza: Aaaa, to dlatego słoma ci wystaje z butów.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 10:32Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: Ocena.Treść komentarza: Za pasażera u kierowcy Tira bo gdybys był sam to bys miał pełne galoty jak teraz wrócić do domu.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 10:30Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: PomagamyTreść komentarza: Brawo, zobaczymy ile uzbierają "co łaska" w kościołach dzisiaj, bo to ma iść też na generatory. Rydzyk się popłacze.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 10:27Źródło komentarza: Generatory jadą na Ukrainę. Tysiące Polaków przekazało już miliony złotych
Reklama
Reklama
Reklama