Projekcje odbywają się we wtorki o godz. 11 w sali kinowej ZAK przy ul. Akademickiej 8 (II piętro, wejście od ul. Akademickiej i Pereca – winda). 16 września na dużym ekranie zobaczymy „Diamenty”, czyli barwną, poruszającą opowieść o kobietach, ich marzeniach, sile i tajemnicach, natomiast tydzień później w ramach Kina Seniora odbędzie się projekcja filmu „Teściowie” (w trzeciej części komediowego hitu ponownie spotykamy się z rodziną, która tym razem zjeżdża się do spokojnego ośrodka na prowincji na chrzciny).
PRZECZYTAJ: Zamość: Przemycanie LGBT i transpłciowości? Konfederacja składa wniosek o kontrolę
„Caravaggio: Na tropie arcydzieła” to z kolei propozycja na 30 września. To trzymający w napięciu dokumentalny thriller o sztuce, obsesji i pościgu za arcydziełem.
Bilety w cenie 20 zł można nabyć przy wejściu do sali kinowej (30 minut przed seansem), w kasach CKF „Stylowy” oraz online: www.stylowy.net.


![Spotkanie opłatkowe w DPS w Tyszowcach zorganizowane przez Stowarzyszenie "Samarytanin" [ZDJĘCIA] Spotkanie opłatkowe w DPS w Tyszowcach zorganizowane przez Stowarzyszenie "Samarytanin" [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/20/sm-4x3-spotkanie-oplatkowe-w-dps-w-tyszowcach-zorganizowane-przez-stowarzyszenie-samarytanin-zdjecia-1768900871-12.jpg)



![Wierzą, że poświęcona woda uzdrawia. Zobacz Święto Jordanu nad Bugiem [GALERIA ZDJĘĆ, FILM] Duchowny dokonał obrzędu trzykrotnego zanurzenia krzyża w wodach rzeki. Według tradycji, akt ten ma przywrócić wodzie jej pierwotną czystość i sprowadzić na nią Boże Błogosławieństwo](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-slawatycze-wierza-ze-poswiecona-woda-uzdrawia-galeria-zdjec-film-1768915128.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze