W części konkursowej publiczność obejrzała dziewięć występów. Artyści przyjechali na Roztocze z całego kraju, a ich zdolności oceniło profesjonalne jury. W tym roku zasiedli w nim - krytyk muzyczny Jan Poprawa z Krakowa, Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów oraz muzyk, dyrygent i aranżer Tomasz Momot.
Pierwsze miejsce otrzymali: Julia Milewska i Michał Czech, a wyróżnienia: Jaśmin, Przemysław Bogusz, Piotr Zemanek, Iwona Manista-Kutryś z zespołem, Przyjaciele – Robert Bednarz.
Nominację do 60. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie otrzymali: Jaśmin oraz Piotr Zemanek
Podczas wieczornego koncertu publiczności przypomnieli się laureaci ubiegłorocznego festiwalu, czyli zespół "Przedwieczór", a a następnie wystąpiła Lubelska Federacja Bardów i "Madstone".
![Józefów rozbrzmiał muzyką – ruszył 32. Festiwal Kultury Ekologicznej [ZDJĘCIA] Józefów rozbrzmiał muzyką – ruszył 32. Festiwal Kultury Ekologicznej [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xl-jozefow-rozbrzmial-muzyka-ruszyl-32-festiwal-kultury-ekologicznej-zdjecia-1754805747.jpg)

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze