Najwyżej sklasyfikowana została Wiktoria Gajosz. Zawodniczka Tomasovii Tomaszów Lubelski uzyskała trzeci w kraju wynik w biegu na 200 m. Znalazła się także na trzeciej pozycji w klasyfikacji dotyczącej biegu na 300 m.
Dystans 200 m podopieczna trenera Damiana Leszczyńskiego pokonała w czasie 23.68, ustanawiając halowy rekord Polski w kategorii U20. Szybciej na 200 m w tym sezonie biegały tylko dwie Polki – Magdalena Niemczyk z UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (23.12) i Natalia Bukowiecka z Podlasia Białystok (23.47). Siódmym rezultatem w tym sezonie może pochwalić się Monika Romaszko z Agrosu Zamość (23.81). Zawodniczka szkolona w klubie przez trenera Andrzeja Gdańskiego uzyskała też dziesiąty w sezonie wynik w biegu na 60 m (7.42). Najlepsza na 60 m okazała się sprinterka Podlasia Białystok Ewa Swoboda, która ma nadzieję na poprawę wyniku 7.07 podczas halowych mistrzostw świata w Nankin.
CZYTAJ TEŻ: Halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce i hrubieszowski akcent. Trzeba było złożyć protest
W biegu na 300 m najlepszy w tym sezonie wynik Wiktorii Gajosz wynosi 38.09. Lepsze rezultaty uzyskały Natalia Bukowiecka (36.48) i reprezentująca AZS UMCS Lublin Alicja Wrona-Kutrzepa (37.71). Dziewiąty wynik w tej konkurencji uzyskała Izabela Jastrząb z Agrosu Zamość (38.69).

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze