Jak poinformowała gmina Zamość za pośrednictwem swojej strony internetowej, badanie mammograficzne, zaplanowane pierwotnie na poniedziałek, 14 sierpnia zostało przełożone na 22 sierpnia, wtorek, na godzinę 14:00.
Wszystko przez kuriozalny błąd. Przychodnia MarMed, która razem z NFZ jest głównym organizatorem bezpłatnych badań pomyliła Wysokie koło Zamościa z Wysokiem koło Krasnegostawu. Powstały też błędne plakaty, które zostały wysłane do Gminy Zamość z prośbą o rozpropagowanie akcji wśród mieszkanek.
Organizator przeprasza wszystkie Panie, które zostały wprowadzone w błąd i zaprasza na prawidłowy termin: 22 sierpnia, godz. 14:00. Mammobus stanie, tak jak wcześniej zaplanowano, przy Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem.
Kontakt telefoniczny do Organizatora badań – rejestracja MarMed: 723 351 003; Mammobus: 723 351 002.

![Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA] Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-belzec-lubycza-krolewska-ludzie-skarza-sie-na-bloto-na-budowie-s17-to-niebezpieczenstwo-zdjecia-1765883166-20.jpg)
![Hrubieszów: Bmw zajechało drogę karetce na sygnale [ZDJĘCIA] Hrubieszów: Bmw zajechało drogę karetce na sygnale [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-hrubieszow-bmw-zajechalo-droge-karetce-na-sygnale-zdjecia-1765876670-0.jpg)
![W Kasku Bezpieczniej. Uczniowie zamojskich szkół dostali nagrody [ZDJĘCIA] W Kasku Bezpieczniej. Uczniowie zamojskich szkół dostali nagrody [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-w-kasku-bezpieczniej-uczniowie-zamojskich-szkol-dostali-nagrody-zdjecia-1765803324-1.jpg)




![Na budowie S17 na trasie Bełżec – Lubycza Królewska błoto i kolejki. Ludziom puszczają nerwy [ZDJĘCIA I FILM] Lubycza Królewska. Problem błota na drogach na trasie budowy S17 pojawia się szczególnie w czasie deszczowych dni.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-na-budowie-s17-na-trasie-belzec-lubycza-krolewska-bloto-i-kolejki-ludziom-puszczaja-nerwy-zdjeci-1765882812.jpg)







![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze