Zanim przyjdzie nam cieszyć się tym spokojem, odpoczynkiem, radością i uśmiechem, to czeka nas jedna wielka bieganina połączona z ogromną dawką stresu psującą cała wizję fantastycznych świąt. Czemu tak się dzieje, że Wielkanoc w Polsce kojarzona jest nie tylko z radością ale również z kłótniami, awanturami oraz wielkim ciśnieniem? Tego chyba nikt nie będzie wiedział. Warto jednak walczyć ze stereotypami, dzięki którym święta mogą być naprawdę fajnie spędzonym czasem.
Święta w nowym wydaniu
Czas więc zakończyć z polską, nerwową tradycją biegania, i kłócenia się o wszystko na rzecz spędzenia tego czasu w...hotelu. Warto zrezygnować ze spędzenia świąt w domu na rzecz wyjazdu do innego miejsca, gdzie będziemy się naprawdę radować i cieszyć z panującej atmosfery. Jakie zalety ma taki wyjazd? Nie będziemy musieli sprzątać wszystkich podłóg, okien, jak to w każdym domu bywa. Zrobimy to wtedy, kiedy będzie na to czas, kiedy będziemy mieli ochotę nie odczuwając stresu związanego z nadejściem Wielkiej Nocy.
Ostatnio powstał nawet żart, że Polacy mają się opanować, ponieważ na Wielkanoc przychodzi Zając a nie Sanepid. Może warto to przemyśleć. Inną zaletą wyjazdu na świętą jest odejście od gotowania niezliczonej ilości potraw, która i tak zostanie jeszcze po świętach. Nie będziemy musieli tym się martwić, że coś się zepsuje, ponieważ to inni będą za to odpowiedzialni. Nie będziemy musieli również awanturować się z naszą rodziną, która niechętna do wykonywania jakichkolwiek przedświątecznych prac nie będzie wykazywała chęci pomocy. Będziemy musieli tylko spakować walizki i wyruszyć w drogę. Tak, wadą wyjazdu są koszty ale warto coś poświęcić aby móc przeżyć fantastyczne chwile w hotelu ze SPA.
Oferta hotelowa na Wielkanoc
Warto również zaznaczyć, że każdy hotel ze SPA oferujący pobyt swoim gościom ma do wyboru różnego rodzaju pakietu. Czasem w cenie są wliczone zabiegi, czasem trzeba je samodzielnie wykupić. Bardzo często oferowane są również atrakcje dla dzieci - ale to tylko w takich miejscach, gdzie małoletnie dzieci są wpuszczane. Należy dodać, że w Polsce już istnieje kilkanaście hoteli, gdzie wstęp mają osoby powyżej 16 roku życia i należy to uszanować.
Hotele dbają w takim okresie o zachowanie tradycji, dlatego można ze spokojem wziąć udział w niedzielnym śniadaniu wielkanocnym, dzięki czemu i tak będziemy mieli okazję do tego aby zjeść kulinarne przysmaki związane z tym okresem. Również na inne posiłki będzie można zjeść coś wybornie smakowitego kojarzącego nam się z Wielką Nocą. No i SPA - nie można zapomnieć, że w takim miejscu będzie można skorzystać z zabiegów relaksujących, upiększających korzystnie wpływających na samopoczucie wszystkich gości hotelowych.
Wielkanoc w hotelu na Mazurach możesz spędzić w Hotelu St. Bruno - https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/wielkanoc-na-mazurach
