Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 10:49
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Majdan Nepryski: Śmiertelne potrącenie pieszego [ZDJĘCIA]

Policja ustala dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku do którego 25 września w godzinach wieczornych w Majdanie Nepryskim. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 49-letni pieszy wszedł nagle pod jadący samochód.
Mężczyzna nie posiadał elementów odblaskowych.
Mężczyzna nie posiadał elementów odblaskowych.

Autor: KWP Lublin

Zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego oficer dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał wczoraj około godziny 19:25. Do wypadku doszło w miejscowości Majdan Nepryski na prostym nieoświetlonym odcinku drogi, poza obszarem zabudowanym.

Wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazują na to, że pod Hondę, którą kierowała 29-letnia mieszkanka gminy Zamość nagle z prawej strony wszedł mężczyzna. Pieszym jak ustalili policjanci był 49-letni mieszkaniec gminy Józefów. Mężczyzna pomimo prowadzonej na miejscu wypadku reanimacji zmarł. Ciało 49-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Jak wstępnie ustalili policjanci pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierująca Hondą była trzeźwa, została przetransportowana do szpitala, nie odniosła obrażeń.

Na miejscu wypadku policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Przeprowadzali oględziny, ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady. Prowadzone w tej sprawie śledztwo pozwoli ustalić dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

CZYTAJ TEŻ: Lubelskie: Potworna tragedia. Mężczyzna zginął przygnieciony silosem

W biały dzień na ulicy próbował porwać dziecko. Byli świadkowie

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama