Radzyńska policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj (25.09) w nocy na terenie gminy Komarówka Podlaska. - Kilka minut przed północą dyżurny radzyńskiej komendy powiadomiony został o wypadku przy pracach związanych z modernizacją silosu służącego do suszenia kukurydzy, któremu uległ 32-letni mieszkaniec Brodnicy – informuje podkom. Piotr Mucha, rzecznik prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim.
Mężczyzna prace modernizacyjne w silosie wykonywał wraz z innym pracownikiem.
- W pewnym momencie doszło do rozszczelnienia suszarni, a następnie metalowy zbiornik przewrócił się na stający obok samochód marki Opel Vivaro. Niestety w aucie przebywał 32-latek, który został przygnieciony przez konstrukcję. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna poniósł śmierć na miejscu zdarzenia – relacjonuje rzecznik Mucha.
Ciało mężczyzny decyzja prokuratora zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok. Policja prowadzi natomiast dochodzenie w sprawie.
CZYTAJ TEŻ:

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze