Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 23:08
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Pani doktor była pijana. Pediatra z 2 promilami przyjmowała pacjentów

Czternaścioro pacjentów przyjęła lekarz rodzinna, pediatra w przychodni w Łopienniku Górnym (pow. Krasnystaw), zanim policjanci przerwali jej dyżur, bo stwierdzili, że jest kompletnie pijana. 54-latka tłumaczyła później mundurowym, że napiła się z okazji "pępkowego-babcinego".
Pani doktor była pijana. Pediatra z 2 promilami przyjmowała pacjentów

Autor: freeimages.com

Policjanci z Krasnegostawu zajęli się sprawą, bo w środę ok. godz. 15 dostali telefon, że w jednej z przychodni w gminie Łopiennik Górny pacjentów przyjmuje nietrzeźwa lekarka.

Patrol pojechał na miejsce i zastał 51-letnią lekarkę pediatrę, specjalistkę medycyny rodzinnej w gabinecie. Po zbadaniu alkomatem okazało się,  że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

– Interweniującym funkcjonariuszom tłumaczyła, że piła alkohol po zakończonym dyżurze w Krasnymstawie z okazji „pępkowego-babciowego” – relacjonuje Piotr Wasilewski, rzecznik KPP w Krasnymstawie.

Dodaje, że teraz policjanci wraz z prokuratorem ustalają, czy kobieta naraziła ona na utratę życia lub zdrowia swoich pacjentów. Jak już ustalili mundurowi, wczoraj w przyjęła 14 osób.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jasiek 22.07.2017 20:17
Pozbawić pijaczkę prawa wykonywania zawodu i 2 lata więzienia tak jak karano rowerzystów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama