Dołącz do wyjątkowego wydarzenia i "Odkryj tajemnice Zorana!" w weekend 23 i 24 września. Przygotuj się na niezwykłe doświadczenia! Zrobi Ci się ciepło na sercu z wielu powodów! Serdeczna atmosfera, spotkania z przemiłymi bohaterami, a do tego fantastyczna pogoda… W ten weekend czeka inspirujący spektakl dla całej rodziny! Dzięki niemu poczujesz wzruszenie i poznasz historię Magicznych Ogrodów. Przeżywaj ten czas wspólnie z dzieckiem, świadomie i radośnie, a z pewnością zbudujesz z nim głębszą więź!
Ciesz się letnimi chwilami i gorącymi atrakcjami!
Co jeszcze czeka? Mnóstwo frajdy w tematycznych krainach… Poczuj ich pozytywną energię! O każdej równej godzinie do wspólnej zabawy zaproszą Cię mieszkańcy Magicznych Ogrodów – Bulwiaki, Wróżki, Krasnoludy i Mordole. Przygotowane przez nich gry sprawią, że się uśmiechniesz! I zechcesz zamieszkać w tym urokliwym miejscu, by móc codziennie cieszyć się beztroską zabawą z najbliższymi! Skorzystaj i przyjedź, bo to już ostatnie tak ciepłe dni w tym sezonie! A gwarantujemy, że dla takiej energii zechcesz do nas wrócić!
Wyrwij się z miasta i baw jak dziecko!
Nie czekaj dłużej! Wybierz się do janowieckiego parku tematycznego w ten weekend i ciesz się chwilą, oglądając niezwykłe przygody Zorana… Ogrzej swoje serce w ciepłych promieniach złocistego Słońca i gorących uściskach baśniowych przyjaciół! Spędź aktywny i bardzo radosny czas w Magicznych Ogrodach. Czekamy 23 i 24 września!
www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze