W ostatni weekend podczas Tour de Pologne UCI World Tour w Karpaczu na Dolnym Śląsku odbył się wyścig ORLEN Tour de Pologne Amatorów – Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. Policjanci z całej Polski walczyli o tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym.
W tym roku trasa Tour De Pologne Amatorów oraz Górskich Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie o Puchar Komendanta Głównego Policji była zróżnicowana i liczyła 83 km oraz ponad 1 850 m przewyższeń. W całym wyścigu udział wzięło blisko 2 200 kolarzy.
Wśród nich znalazła się Monika Mazur z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
– Nasza koleżanka, która już wielokrotnie stawała na podium kolarskich zawodów i tym razem wyścig zakończyła z sukcesem – informuje Dorota Krukowska-Bubilo, rzeczniczka zamojskiej policji.
W kategorii policyjnej OPEN kobiet pani Monika stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuł mistrzyni polskiej policji w kolarstwie szosowym.
Puchary i medale najlepszym policyjnym kolarzom wręczył Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk wraz ze swoim zastępcą nadinsp. Romanem Kusterem oraz organizatorem wyścigu Czesławem Langiem.
Czytaj też:
- Przebieraniec z Tomaszowa Lubelskiego. W policyjnym mundurze nagabywał męża swojej byłej
- Zamość: Samozwańczy parkingowy przy zoo. "Szwindlem śmierdziało na kilometr"
- Szczebrzeszyn: Mężczyźni udusili się w szambie
- Gmina Radecznica: Quadem pod opla i w płot
- Tomaszów Lubelski: "Amerykański żołnierz" uwiódł kobietę i wyłudził 5 tys. zł

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze