„Drodzy goście zoo! Parkingi dostępne dla zwiedzających zamojskie zoo zawsze były i nadal są BEZPŁATNE! Jeśli ktokolwiek próbuje pobierać opłaty za parkowanie jest OSZUSTEM! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!”
Komunikat z takim ostrzeżeniem ukazał się w ostatni weekend.
– Tydzień wcześniej jakiś cwaniak pobierał od parkujących przy siedzibie LHS ludzi opłaty – mówi Grzegorz Garbuz, dyrektor Ogrodu Zoologicznego w Zamościu. – Brał 10 złotych za postój, a szwindlem śmierdziało na kilometr, bo nie dawał żadnego paragonu.
Sprawa wyszła na jaw, gdy do kasy zoo zgłosiła się kobieta, która chciała rozmienić pieniądze, aby zapłacić „parkingowemu”. Pracownicy ogrodu poszli na wskazany parking, ale oszusta już tam nie było. Nie wiadomo, ilu osób zdążył naciągnąć.
– Powiadomiliśmy o wszystkim straż miejską i policję – mówi Grzegorz Garbuz, który dodaje, że parking główny przy ul. Szczebrzeskiej 12 oraz parking LHS, udostępniany gościom zoo w weekendy i święta, są bezpłatne. – Łącznie mamy około 200 miejsc parkingowych – wyjaśnia dyrektor. – Wszelkie próby pobierania opłat za parkowanie są nielegalne. Nie dajmy się oszukać!
Czytaj też:

![Radni oglądali nową część szpitala w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Radni oglądali nową część szpitala w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-radni-ogladali-nowa-czesc-szpitala-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1765999372-0.jpg)
![Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ] Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-uroczysta-gala-z-okazji-30-rocznicy-utworzenia-zwiazku-gmin-lubelszczyzny-galeria-zdjec-1765968180-16.jpg)
![The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ] The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-the-voice-of-glowacki-ix-przesluchania-w-ciemno-za-nami-galeria-zdjec-1765968608-35.jpg)
![Radni oglądali nową część szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Już niedługo koniec budowy! [ZDJĘCIA] 17 grudnia radni powiatu tomaszowskiego w towarzystwie starostów oglądali postępy prac, a właściwie prawie ich finał, w dobudowanej części szpitala powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-radni-ogladali-nowa-czesc-szpitala-w-tomaszowie-lubelskim-juz-niedlugo-koniec-budowy-zdjecia-1766000213.jpg)












![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze