Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 21:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Dołącz do balu na Zamku Wróżek i poczuj prawdziwą radość!

Nadchodzi fantastyczne wydarzenie dla miłośników rodzinnej zabawy! Już 29-30 lipca bądź z nami na niezapomnianym balu w Magicznych Ogrodach. Wróżki Smużki zaproszą Cię do wspólnego tańca i nauczą jak nadać życiu kolorów. Dosłownie! Zobacz pokazy baniek mydlanych i przeżyj chwile wzruszeń podczas koncertów. Sprawdź, jakie atrakcje czekają jeszcze w tym wyjątkowym parku rozrywki!
Dołącz do balu na Zamku Wróżek i poczuj prawdziwą radość!
Sprawdź, jakie atrakcje czekają jeszcze w tym wyjątkowym parku rozrywki!

Nie możesz tego przegapić! W końcu nie co dzień zdarza się bal na zamku… A  jeśli to w dodatku impreza u Wróżek? Barwne wydarzenie dla całej rodziny i mnóstwo tematycznych atrakcji czeka wyłącznie w Magicznych Ogrodach! To tutaj barwne wstęgi zawirują w rytmie odgłosów z baśniowych krain i pięknych, fascynujących tajemnic. Tu słońce świeci mocniej i częściej, a dzięki Wróżkom Smużkom świat mieni się kolorami! Wyrwij się z miasta na ten urokliwy skrawek Lubelszczyzny i poczuj jak w baśni.

Wiemy, że chcesz podarować dziecku to, co najlepsze! Po co szukać dalej? Pojedźcie razem do Magiczny Ogrodów! Zakosztujcie rodzinnej rozrywki i wszystkich oryginalnych atrakcji w cenie biletu. W nadchodzący weekend czeka ich mnóstwo! Wróżki Smużki przygotowały dla Ciebie zabawę: poznaj czarodziejskie zapachy, które kryją w sobie niezwykłe sekrety… To rozwijająca zmysł powonienia zabawa, nie tylko dla najmłodszych! Także dorośli mogą sprawdzić, czy uda im się odgadnąć, co skrywają tajemnicze flakoniki.

Podczas balu możesz podziwiać niesamowite pokazy baniek mydlanych, które pofruną w przestworzach niczym marzenia. Spełnij swój sen o balu na zamku i tańcz razem z gospodyniami wydarzenia. Muzyka odgrywa tutaj wyjątkową rolę. Taniec radości odtańczony? Ciesz się chwilą podczas koncertów baśniowych melodii. Kto wie, może w ten weekend uda Ci się przywołać tęczę?

Magiczne Ogrody to idealne miejsce, by uciec z miasta i spędzić czas na łonie natury. Oprócz atrakcji czekają tu na Ciebie urokliwe alejki, zielone trawniki i zacienione zakątki, które pozwolą Ci na relaks i oderwanie od codziennego zgiełku. Nie zwlekaj! Już teraz kup bilet i wybierz się do Magicznych Ogrodów. Czekamy codziennie, a najbliższy weekend to niepowtarzalna okazja, by doświadczyć… magii tańca. Wróżki Smużki serdecznie zapraszają! Dołącz do nas na balu i przeżyj rodzinne chwile w najpiękniejszym parku rozrywki w Polsce!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama