Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:20
Reklama

Zamość: To może być Twoje miejsce na ziemi

Nowoczesne budownictwo, komfort, cisza, a jednocześnie dobry dojazd do centrum miasta – to atuty nowej inwestycji przy ul. Wiejskiej 28 w Zamościu. To idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, par i singli. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż mieszkań.
Zamość: To może być Twoje miejsce na ziemi
Inwestycja przy ul. Wiejskiej 28 znajduje się w północnej części Zamościa, bezpośrednio nad rzeką Łabuńką.

Współczesne budownictwo to nie tylko dobra jakość materiałów, nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz zaawansowane technologicznie systemy wykończeniowe. To również ekologia, inteligentne zarządzanie mieszkaniem, spokój i komfort, a także bliskość do najważniejszych punktów na mapie miasta. Wszystkie te zalety będzie miało budowane obecnie osiedle przy ul. Wiejskiej 28.

Inwestycja przy ul. Wiejskiej 28 znajduje się w północnej części Zamościa, bezpośrednio nad rzeką Łabuńką. Jest to urokliwe miejsce, pełne zieleni, które sprzyja odpoczynkowi lub zabawie na łonie natury. – Mieszkania mieszczą się w pięciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym wielorodzinnym. W ofercie jest 50 lokali mieszkalnych. Klienci mają do wyboru zarówno 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 34 m², jak i przestronne 4-pokojowe lokale do 68 m². Mieszkania są dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz rodzin. Istnieje możliwość zakupu mieszkań, które mają okna na 3 strony świata lub balkony na 2 strony świata, co daje dodatkową przestrzeń i doświetla lokale – opowiada agent Północ Nieruchomości w Zamościu Tomasz Juszczak, który zajmuje się sprzedażą mieszkań.

Budynek jest przyjazny dla osób starszych, niepełnosprawnych lub rodzin z dziećmi. Został wyposażony w 2 windy, co znacznie ułatwi przyszłym mieszkańcom przemieszczanie się między piętrami. W części podziemnej obiektu znajduje się wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie. Także pod blokiem zaplanowano miejsca postojowe. Dodatkowym atutem jest piękny, nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, który stanie się miejscem zabawy i integracji najmłodszego pokolenia.

Inwestorem inwestycji jest Wiejska Sp. z.o.o. Została założona przez firmę Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z.o.o. oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe INWEX Sp. z o. o. Firmy prowadziły wspólnie inwestycje, takie jak np. budowa Urzędu Celnego w Zamościu czy rozbudowa ZOO w Zamościu. Firma Budomex ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu i sprzedaży budynków wielorodzinnych. Teraz spółka Wiejska przedstawia Państwu inwestycję budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wiejskiej 28 w Zamościu.

Bezpośrednią sprzedażą mieszkań zajmuje się biuro Północ Nieruchomości w Zamościu. Zapoznaj się z ofertą na stronie internetowej www.mieszkaj-zamosc.pl lub skontaktuj się z agentami Północ Nieruchomości w Zamościu pod nr tel. 504 288 990. Profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego lokalu. – Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji, od prezentacji i doradztwo w wyborze mieszkania, przez kompletowanie dokumentacji, po podpisanie umowy. Pomagamy też w załatwieniu kredytu hipotecznego, jeśli jest taka potrzeba. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu transakcji sprzedażowych – zapewnia agent Tomasz Juszczak. Dodaje, że atrakcyjna lokalizacja mieszkań i konkurencyjne ceny mogą sprawić, że inwestycja przy ul. Wiejskiej stanie się wymarzonym nowym domem klienta.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
BATOR 04.09.2022 23:12
W tym miejscu moje miejsce na ziemi? - DLACZEGO?

Ekolog 28.08.2022 22:39
Czy nad Łabuńką dalej tak waniajet wieczorami od oczyszczalni?

Bicek 18.08.2022 16:50
W którym to miejscu, czy to gdzieś tam gdzie było kąpielisko ( rozlewisko - dawny bród) na "Zawiszy)?

Xyz 15.08.2022 20:05
Mieszkam w pobliżu tyle lat. Na cholerę komu te bloki? Komu przeszkadzała ta działka. Nie dosyć że osiedle wiejska jest obładowane ludźmi, gdzie czasem nie ma gdzie parkować to teraz będzie jeszcze większy problem. Po drugie nie rozumiem kto pozwolił tym firmom budować blok skoro w całym ciągu rozpoczynającym się od ronda nie ma żadnego bloku tylko budowa domów jednorodzinnych....współczuć tylko domom które będą pękać, będą się męczyć hałasem budowy...

Reklama
Reklama
Reklamapromienniki
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cała prawda całą dobęTreść komentarza: dureń jesteś. A nawet POjebData dodania komentarza: 28.09.2022, 09:13Źródło komentarza: Limity zużycia prądu. Przychodzi rzecznik rządu do TVP i zaskakuje. Zapowiada poważne zmianyAutor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutę
Reklama
Reklama