Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:58
Reklama

Niech drób będzie z Wami! - zalety i źródło sprawdzonego drobiu

Według danych z 2020 roku Polska jest krajem, który osiągnął najwyższy poziom spożycia drobiu w Unii Europejskiej. W tym okresie na jednego mieszkańca przypadło niespełna 30kg. Dlaczego ten rodzaj mięsa zyskał tak wielką popularność? I skąd można wziąć pewność, że korzystamy ze sprawdzonego drobiu?
Niech drób będzie z Wami! - zalety i źródło sprawdzonego drobiu

Czerpanie prosto ze źródła

Mieszkańcy wsi nie muszą narzekać na brak dostępu do świeżego drobiu. Są pewni jego najwyższej jakości. Nie raz przecież się zdarza, że jednego dnia obserwują, jak ptactwo biega po ich podwórku, a następnego robią z niego przepyszny rosół. 

Niestety, mieszczanie rzadziej mogą poszczycić się taką możliwością. Muszą więc opierać się na usługach takich jak promocje w supermarkecie czy obecność sklepu mięsnego w okolicy. Istnieje jednak trzecia, ostatnio coraz bardziej popularyzowana opcja - internetowy sklep drobiowy.

Trzeba przyznać, że stanowi on pragmatyczne rozwiązanie. Podsuwa bowiem możliwość przejrzenia i głębszego zapoznania się z całym wachlarzem proponowanych ofert. Pozwala również na porównanie cen z innymi sklepami i podobnymi towarami. Dodatkowo nie trzeba nawet wybierać się z domu, by zamówić upatrzony produkt. Nie musimy również stać w żadnych kolejkach, a dostępność produktu jest zwykle bardzo wysoka. Tymi wszystkimi atutami dysponuje sklep internetowy kurczakzwarmii.pl

Co jeszcze może zaoferować on swoim Klientom?

Interes tworzony z myślą o Kliencie

Kurczak z Warmii to spółka prowadzona przez zaangażowanych pracowników. Dla nich liczy się to, aby Klient został obsłużony szybko i wygodnie, a także cieszył się posiłkami, mając pewność, że są one przygotowane z ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia składników. Aby wspierać takie działania, zespół korzysta z usług weterynarzy, którzy służą swoim fachowym okiem oraz poradą. Dzięki temu hodowla drobiu spełnia wszelkie wymogi sanitarne.

W asortymencie znajduje się mięso z całego kurczaka (w dwóch rozmiarach), a także jego poszczególne części - filet, skrzydełka, podudzie, ćwiartka, a nawet porcja wydzielona specjalnie na wiejski rosół! Poza tym istnieje możliwość zamówienia wnętrzności kurczaka do przygotowania chrupiącej wątróbki czy aromatycznych flaczków.

kurczakzwarmii.pl zajmuje się nie tylko chowem ptactwa, ale też dostarczaniem przygotowanych z niego produktów prosto do Klienta! Prywatny odbiorca z obszaru Olsztyna może liczyć na dostarczenie paczki prosto na próg wskazanego przez siebie adresu. Dzięki temu zaoszczędzi sobie długich wędrówek z ciężkimi pakunkami. Sklepy potrzebujące drobiu w ilościach hurtowych też mogą spodziewać się bezpośredniego dowozu, lecz w ich wypadku oferta obejmuje teren całej Polski. Sklep drobiowy Kurczak z Warmii posiada własną ekipę oraz samochody towarowe, by samodzielnie zająć się dostarczeniem wszelkich przesyłek w sprawdzony, bezpieczny sposób. 

Pracownicy mają na oku również szczelne opakowywanie wybranych części kurczaka tak, by przed, jak i po dotarciu na miejsce zachowały niezawodną świeżość. Starają się przy tym zachować design, który wywoła miłe skojarzenia towarzyszące Klientowi zarówno podczas odbioru towaru, jak i przygotowywania posiłku.

Ten sklep drobiowy online z całych sił chce zaspokoić wszelkie potrzeby Klientów, gdyż wierzy, że tylko tak jest w stanie zadbać o ich zdrowie oraz pozytywny wizerunek firmy.

Mięso z drobiu - jak patrzy na nie organizm?

Biolodzy odkryli wiele zalet, które wynikają z włączenia tego składnika do swojej diety. Nie tylko pozwala on na przygotowanie różnorodnych, ciekawych dań - od smakowitych zup przez egzotyczne gulasze aż po złocistobrązowe pieczenie. Pozwala również zaopatrzyć organizm w niezbędną dawkę łatwo przyswajalnego białka. Dostarcza witamin z grupy B (B1-B3, B6 oraz B12). Dzięki chudemu mięsu może okazać się niezastąpiony dla osób, które chcą - czy też muszą - ograniczyć spożycie tłuszczu.

Aby drób spełniał te wszystkie normy, musi pochodzić ze sprawdzonego źródła. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór polecanej, lokalnej fermy, cieszącej się poparciem specjalistów. 

Warto poczytać również: fitnessblog.com.pl


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościakTreść komentarza: co ci się nie POdoba ubeku ?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:39Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: PfffTreść komentarza: Większych bzdur dawno nie słyszałem, aż jakoś ciężko mi to nawet skomentować, lepiej przemilczeć głupotę władz....Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:14Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:12Źródło komentarza: Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. ZdjęciaAutor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystać
Reklama
Reklama