Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:54
Reklama

Medale, puchary, trofea - co warto wiedzieć

Medale, puchary, trofea - co warto wiedzieć

 

Co warto wiedzieć podczas zamawiania i zakupu medali, pucharów?

 

Puchar, medal czy inne trofea to ważny element wieńczący imprezę sportową. Jest to niezwykle ważne, jak będzie prezentował się medal, który wręczą organizatorzy osobie czy drużynie wygranej. Taki medal czy puchar będzie uwiecznieniem tej chwili, cenną, ważna pamiątką dlatego niezwykle ważne jest jak to trofeum będzie wyglądało i co nim będzie - medal, puchar, statuetka? W naszym sklepie https://trofeasklep.pl/ oferujemy szeroką gamę medali, pucharów. Zachęcamy gorąco do przejrzenia oferty, zawsze służymy fachowym doradztwem na etapie wyboru i podczas składania zamówienia w witrynie sklepowej. Przede wszystkim, pierwszym etapem będzie organizacja, planowanie naszego zakupu pod kątem imprezy, podczas której medale/puchary będą wręczane. Musimy wziąć pod uwagę rangę, wielkość eventu, ilość uczestników, drużyn oraz/lub zawodników indywidualnych. Oczywiście jest to konieczne przy zaplanowaniu odpowiednich zakupów. Musimy wiedzieć, jaka ilość medali/pucharów nas interesuje - ilość miejsc honorowanych nagrodą w postaci medalu/pucharu.

 

Medale, trofea, statuetka - wygląd nagród

 

Dla kogo przeznaczony jest nasz sklep? Dla wszystkich! Każda branża zawodowa może i nawet powinna organizować dla swoich pracowników/członków różne imprezy o charakterze sportowym w duchu zdrowej rywalizacji. Taka rywalizacja sprzyja integracji zespołu, może go wzmocnić co z kolei przekłada się na dobrą, wydają pracę. Medale i puchary to także a może przede wszystkim szkoła, uczelnie. Młodzi ludzie szczególnie chętnie biorą udział w zawodach sportowych i takie imprezy najczęściej organizowane są w sektorze edukacji. Inne branże i sektory, które mogą być zainteresowane zakupem medali, pucharów i statuetek to np. strażactwo, myślistwo, wędkarstwo, górnictwo, małe i większe firmy prywatne. Warto więc zaplanować sobie takie eventy na cały rok lub określony okres czasu, tak abyśmy mieli w zapasie nasze nagrody dla uczestników. Jak ma wyglądać nasz medal/puchar/statuetka? Co ma się znaleźć na nagrodzie, jaki napis? W naszym sklepie Trofea Sklep istnieje możliwość personalizacji zamówień. To Państwo decydujecie o napisie, wielkości czcionki. Służymy pomocą, fachowym doradztwem na tym etapie. 

 

Nasze trofea - rodzaj materiału

 

Nasz Trofea Sklep oferuje Państwu szeroki asortyment w temacie nagród jakimi są medale okolicznościowe, puchary i statuetki. Jeśli chodzi o te ostatnie to oferujemy różnego rodzaju materiały: statuetki szklane (także 3D), odlewane, kryształowe, drewniane, plastikowe. Ponadto, puchary, medale i statuetki realizujemy także na Państwa zamówienie, możliwa jest ich personalizacja. Warto przejrzeć nasze propozycje, zapoznać się z ofertą sklepu https://trofeasklep.pl/ 

 

Zaplanowanie nagród 

 

Dlaczego tak ważne jest zaplanowanie imprez a tym samym nagród w postaci medali, pucharów czy statuetek? Dla naszego spokoju warto zorganizować sobie wcześniej choćby zarys tego, co będzie nam potrzebne jeśli chodzi o te szczególne nagrody. Taki puchar czy statuetka znajdzie potem zaszczytne miejsce w domu czy w pracy i będzie upamiętniać event, którego byliśmy organizatorami. Taka nagroda to także nasza wizytówka, warto zadbać o każdy dy jej szczegół. Warto zdać sobie sprawę z tego, że czas płynie szybko a dla naszego dobrego samopoczucia warto dopiąć wszystko na tzw.ostatni guzik. Personalizowane puchary, medale czy statuetki będą niezapomnianą nagrodą. Ich stworzenie dla Państwa może zająć jakiś czas, nie warto więc odkładać zamówienia na ostatnią chwilę. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Trofea Sklep.

Warto również sprawdzić https://blogmezczyzny.pl/


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Piłkarz 2022 28.07.2022 12:50
Nieźle.. my organizując imprezę zleciliśmy to firmie https://www.megashow.pl wyszło ekstra medale i puchary były w lepszej cenie niż gdybyśmy to załatwiali sami.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama