Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 12:32
Reklama

Klasa okręgowa: Tydzień niepewności

Błękitni Obsza zakończyli sezon na drugim miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do pierwszej Omegi Stary Zamość, jednak ostateczna kolejność na topie może być odwrotna. Wszystko zależy od tego, czy Komisja Odwoławcza LZPN anuluje walkower, którym Błękitni ukarani zostali w zwycięskim meczu z Andorią Mircze. Wtedy zespół z Obszy odzyskałby trzy punkty, odebrane decyzją związkowego Wydziału Gier.
Klasa okręgowa: Tydzień niepewności
Pogoń 96 Łaszczówka – Błękitni Obsza 0:3 (0:1)

W sobotę podopieczni trenera Piotra Palucha wygrali na wyjeździe z Pogonią 96 Łaszczówka 3:0 (2:0). – To były bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu. Od pierwszych minut spotkania udowadnialiśmy, że bardzo zależy nam na zwycięstwie. Wiedzieliśmy, że w przypadku naszej wygranej i jednocześnie straty punktów przez Omegę w Biłgoraju sytuacja będzie niepewna jeszcze przez tydzień po zakończeniu rozgrywek, aż związek podejmie ostateczną decyzję. Czekamy zatem na rozstrzygnięcie sprawy przez Komisję Odwoławczą. Na czas rozpatrywania sprawy nie mieliśmy żadnego wpływu – mówi Paluch.

Bez względu na werdykt, Błękitni stanęli przed dylematem, z jakim musi się zmierzyć także klub ze Starego Zamościa, który na tę chwilę jest mistrzem – zagrać w IV lidze, czy pozostać w „okręgówce”.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama