To ciała 48- i 50-latka. Policjanci znaleźli je w komisie samochodowym w Olsztynie. Ofiary miały rany postrzałowe. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono broń. Mężczyźni byli kolegami.
- Cały czas trwają czynności śledcze, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy. Prokurator powołał biegłego w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, która też zostanie dzisiaj przeprowadzona - poinformowała prokuratura.
Policja zgłoszenie dotyczące zdarzenia w komisie otrzymała w środę około godziny 16. Nie było wówczas mowy o ofiarach, ale o agresywnie zachowującym się mężczyźnie w komisie przy ulicy Lubelskiej. Kiedy patrol dotarł na miejsce, nie namierzył agresora. Policjanci przeszukali także okoliczny teren i wtedy właśnie znaleźli ciała. Obaj mieli rany postrzałowe głowy.
Niewykluczone, że jedną z ofiar jest agresywny mężczyzna ze zgłoszenia sąsiadów komisu.
- Samobójstwo rozszerzone (zachowanie złożone z zabójstwa (lub zabójstw) oraz samobójstwa - red.) to jedna z wersji zdarzenia przyjętą przez policję i prokuraturę. Nie można jednak wykluczyć także innych wersji - podkreśla prokuratura.
Na razie o ofiarach wiadomo tyle, że nie byli w przeszłości notowani przez policję. Śledczy sprawdzają m.in. do kogo należała broń i kto pierwszy jej użył.

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze