Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:52
Reklama

PIŁKARSKA IV LIGA: Chciał się popisać

Hetman Zamość mógł spokojnie ograć Orlęta Łuków, a przegrał z nimi na własnym stadionie 2:4 (2:3). Przegrał, bo nie podjął walki, a przede wszystkim ułatwiał rywalom strzelać gole.
PIŁKARSKA IV LIGA: Chciał się popisać

– Staraliśmy się wyprowadzać piłkę licznymi, krótkimi podaniami, zaczynając od bramkarza, co może było ładne dla kibicowskiego oka, ale całkowicie niepożyteczne w meczu z zespołem, który stosował proste, ale za to skuteczne środki. Niepotrzebnie „bawiliśmy się” piłką przed własną bramką. Miało to opłakane skutki. Rywale bezlitośnie wykorzystali niemal wszystkie nasze błędy – mówi Mariusz Bogdanowicz, kierownik Hetmana.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
dziennikarzu, żu 10.05.2022 13:21
Hetman Zamość ? Oj łgarzu łgarzu

uj z PolskąWschodnią 06.05.2022 08:45
Szt. to ten łgarz ?

zloty róg 09.05.2022 22:01
ten sam. Udziela sie co tydzień na facebook'u zagrzewając piłkarzy do walki. Nie potrafi powiedziec nie. Tak jak przekupieni szalikowcy. Nowy układ w Zamościu doprowadził do degradacji piłki seniorskiej w Zamościu po 7 latach od wskrzeszenia klubu Hetman Zamość. I w zasadzie mogłoby mi być co najwyżej szkoda. Ale ładując tyle kasy mieszkańcow w ten twór daje nie pozwala normalnemu Kowalskiemu przejść obok tego błota zrobionego przez ratusz miejski.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama