Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:41
Reklama

AGENT RADZI: Jak pokazać atrakcyjną nieruchomość?

Dobry agent nieruchomości koordynuje cały proces kupna-sprzedaży. Na każdym etapie stara się maksymalnie wykorzystać dostępne mu narzędzia. Tak dzieje się także w przypadku przygotowywania oferty, do czego coraz częściej wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania.
AGENT RADZI: Jak pokazać atrakcyjną nieruchomość?
Wideoprezentacja, wirtualny spacer, zdjęcia z drona, ciekawa graficznie i językowo oferta – to wszystko sprawia, że oferta staje się wyjątkowa i zbudza większe zainteresowanie wśród potencjalnych kupców.

Do tzw. „dni otwartych” zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Owszem, mają one swoje plusy, bo pozwalają potencjalnemu kupującemu dokładnie obejrzeć nieruchomość, zadać pytania agentowi i wstępnie zaplanować np. jak wykończy mieszkanie lub dom. Niestety pandemia znacznie ograniczyła ten sposób prezentowania oferty. Poza tym, branża nie oparła się ogólnym trendom, które idą w stronę cyfryzacji. Jakimi zatem narzędziami dysponuje agent nieruchomości, aby przedstawić nieruchomość w atrakcyjny sposób?

Wirtualne spacery

– To przede wszystkim spójna, czytelna i konkretna oferta w formie tekstowej ze zdjęciem. My, agenci, doskonale znamy naszych klientów, sytuację na rynku lokalnym i krajowym, przepisy i zmieniające się potrzeby. Dlatego jesteśmy w stanie stworzyć ofertę dostosowaną do lokalnych realiów i pod konkretnych klientów – opowiada agent Północ Nieruchomości w Zamościu Tomasz Juszczak

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama