Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:49
Reklama

Piłka nożna: Liczyli na dużo więcej

Pogoń 96 Łaszczówka kompletnie rozczarowała w rundzie jesiennej. Nieco zadowolony może być jedynie napastnik tego zespołu Tomasz Kłos, który w trzynastu występach zdobył tuzin bramek. Trener Artur Jaremko najprawdopodobniej odejdzie do Korony Łaszczów.
Piłka nożna: Liczyli na dużo więcej
Od stycznia trener Artur Jaremko prawdopodobnie będzie miał nowego pracodawcę.

Z końcem listopada wygaśnie umowa, którą trener Artur Jaremko zawarł z Pogonią 96 Łaszczówka. Wszystko wskazuje na to, że w rundzie wiosennej drużynę z gminy Tomaszów Lubelski poprowadzi kto inny. – Trener Jaremko zażądał od nas wielkiej podwyżki. Nie jesteśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym – mówi Zbigniew Jeruzal, prezes Pogoni, a jednocześnie piłkarz występującego w klasie A Grafa Chodywańce.

Kartą przetargową ponoć jest oferta, jaką trener Jaremko otrzymał od Korony Łaszczów, która właśnie podziękowała za pracę Piotrowi Gozdkowi. Jeśli Jaremko przyjmie propozycję, to zostawi Pogoń na czternastym miejscu z dorobkiem zaledwie trzynastu punktów. Tak słabej rundy jesiennej w wykonaniu tego zespołu nie spodziewali się chyba nawet najwięksi pesymiści. Wiosną zespół był rewelacją rozgrywek zamojskiej klasy okręgowej. W tabeli, uwzględniającej tylko punkty zdobyte w drugiej rundzie, zajęła trzecie miejsce – za Tanwią Majdan Stary i Błękitnymi Obsza.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama