Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 13:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Hrubieszów: Powiatowe Święto Chleba

Prawie trzy tysiące osób świętowało podczas powiatowych dożynek w podhrubieszowskim Czerniczynie
Hrubieszów: Powiatowe Święto Chleba

"Trudno w tym roku narzekać na plony, czy na pogodę podczas żniw. Ale ceny skupu zbóż od lat są tak niskie, że ledwie gwarantują opłacalność produkcji zbóż" – to najczęstsze opinie rolników, jakie można było usłyszeć podczas powiatowych dożynek w Czerniczynie.

O tym jak świętowano w Czerniczynie przeczytasz w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.     



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stawiam na lokalny rynek 06.09.2016 19:46
No i dobrze, że nie było piwa przynajmniej sklep miał utarg.

Mareczek 06.09.2016 19:43
Stypa to właśnie była ciekawe czyj to był pomysł, żeby nie było ani ogródka piwnego, ani przy czym usiąść. W tym wszystkim najlepszym pomysłem było szybkie zakończenie tej imprezy masowej.

czenimęcz 06.09.2016 15:52
Gdyby nie współorganizator Wójt Gminy Hrubieszów to byłaby stypa i kicha ! Trzy tysiące trzeba między bajki włożyć! A czy to była impreza masowa?

Biorę to na siebie 06.09.2016 10:05
Byłem, widziałem, na rzucanie pomidorów czekałem. I co?? Wszyscy anonimowi pieniacze włącznie ze swoim bajkopisarzem stulili pupcie i cichutko siedzieli. O żesz k..... naiwni. Czekam na szczekanie, bo karawana idzie dalej.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkankaa Treść komentarza: Masz racje ,Zamość to jest jak Titanik .Władza gra głupa a miasto tonie . Rafałek jest pajacem to prawda , Andrzejek też ma wiele grzechów .Ogólnie jest ch...ujowo układy i cwaniacy miejscowi zatopią Gród Hetmański .Czas pognać POPIS . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:58 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników
Reklama
Reklama
Reklama