Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:11
Reklama

Plebiscyt Kroniki Tygodnia. Pierścionek dla ukochanej

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają brylanty. I chyba nie ma takiej, która nie chciałaby ich mieć. Na początek zaręczynowy pierścionek z brylantem, potem np. na rocznicę ślubu albo jako prezent na Walentynki. Ale czemu by nie ot tak, zupełnie bez okazji. Tylko gdzie zdobyć taki kosztowny prezent? Oczywiście tylko u nas!
Plebiscyt Kroniki Tygodnia. Pierścionek dla ukochanej

To właśnie w naszym plebiscycie możecie zdobyć ten wyjątkowy prezent, który sprawi ogromną przyjemność każdej kobiecie, bez względu na to w jakim jest wieku, bo pierścionek z brylantem to coś, co będzie wspaniałą ozdobą zarówno dla nastolatki, jak i dla pani dużo, dużo starszej. Kto go dostanie? To tylko od Was zależy.

Czytaj także: Pierścionek dla ukochanej. Kto wygrał ostatnio?

Czekamy na fotografie kochających się par. Takich, co to od niedawna są razem i dopiero snują wspólne plany, takich, które te plany już mają bardzo konkretne i datę zaślubin wyznaczoną oraz takich, którzy przeżyli już razem wiele lat, doczekali się dzieci, a może i wnuków. Warunek stawiamy tylko taki: przynajmniej jedno z Was pochodzi z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego lub biłgorajskiego.

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają oraz numer telefonu) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku, z dopiskiem, że wyrażacie Państwo zgodę na publikację. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach. Czekamy na nie do 12 listopada. Od 16 listopada rozpocznie się głosowanie, na kuponach, które będziemy drukować w poszczególnych wydaniach "Kroniki Tygodnia". Głosować będzie można do 10 grudnia. Zwycięzców naszego plebiscytu ogłosimy w numerze z 14 grudnia. 

Fundatorem wspaniałego pierścionka o wart. 2 tys. zł jest Dariusz Królikowski, jubiler, właściciel Pracowni Biżuterii na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 11).

Czytaj także: Ta pierwsza, jedyna, ostatnia. Ten pierwszy, jedyny, ostatni

Czytaj także: Wygraliśmy siebie nawzajem


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama