Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:37
Reklama

Ukradł rower, ale się nie najeździł

Niespełna godziny potrzebowali biłgorajscy kryminalni, aby ustalić sprawcę kradzieży roweru. Jednoślad wrócił do właścicielki, złodziej będzie się tłumaczył przed sądem.
Ukradł rower, ale się nie najeździł
Policjanci odzyskali rower i zwrócili go prawowitej właścicielce.
Autor: Fot. KPP Biłgoraj

32-letnia biłgorajanka w czwartek (23 września) po południu zgłosiła policji kradzież. Opowiedziała, że tego dnia pojechała do pracy rowerem. Zostawiła go przed budynkiem i niestety w żaden sposób nie zabezpieczyła. Gdy miała już wracać do domu, okazało się, że wart 600 zł jednoślad zniknął. Poszła z tym na policję.

Zgłoszenie zostało przyjęte, a kryminalni natychmiast zajęli się sprawą. W ciągu niespełna godziny sprawca był już w ich rękach. To 53-letni mieszkaniec Biłgoraja. Początkowo szedł w zaparte, twierdząc, że rower dostał w prezencie od siostry. Ale okazało się, że jednoślad ma numery identyfikacyjne identyczne jak te na skradzionym.

Sprawca kradzieży nie miał wyjścia, musiał się przyznać. Przy okazji wyszło na jaw, że wsiadł na rower po alkoholu. Miał 2,5 promila w organizmie. Za kradzież odpowie przed sądem. To przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia.

Rower został zwrócony 32-latce.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama