Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 15:51
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Koronawirus: Znów ponad 200 nowych przypadków, dwie osoby zmarły

Mamy w Polsce 211 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 2 pacjentów, którzy poza COVID-19 mieli też choroby współistniejące.
Koronawirus: Znów ponad 200 nowych przypadków, dwie osoby zmarły

Autor: Fot. pixabay.com

Z danych resortu zdrowia wynika, że nowe przypadki SARS-COV-2 dotyczą mieszkańców województw: podlaskiego (27), mazowieckiego (24), śląskiego (24), małopolskiego (19), wielkopolskiego (18), podkarpackiego (15), dolnośląskiego (14), pomorskiego (14), lubelskiego (11), kujawsko-pomorskiego (9), zachodniopomorskiego (7), świętokrzyskiego (6), łódzkiego (5), opolskiego (4), lubuskiego (3), warmińsko-mazurskiego (1). 10 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Jedno z zakażeń potwierdzonych na Lubelszczyźnie dotyczy osoby z powiatu zamojskiego. 

W całym kraju zmarło 2 pacjentów z COVID-19. Na Lubelszczyźnie zgonów nie odnotowano.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Opinia 16.08.2021 09:45
Czyli zaczęło się. Coraz więcej zakażeń i będzie zamknięcie wszystkiego albo szczepienia obowiązkowe.

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama