Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:56
Reklama

Pow. zamojski: Przeszła burza. Strażacy interweniowali ponad 20 razy

Dzisiaj od wczesnego rana strażacy z Zamościa odebrali już blisko 20 zgłoszeń dotyczących interwencji po burzy, jak przeszła nad regionem. Najpoważniejsza sytuacja jest w gminie Komarów-Osada, ale silny wiatr spowodował straty również w innych.
Pow. zamojski: Przeszła burza. Strażacy interweniowali ponad 20 razy
Autor: Fot. KM PSP Zamość

Jak informuje mł. bryg. Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, zdecydowana większość z 19 podjętych interwencji dotyczy powalonych drzew i konarów, uszkodzonych dachów budynków. Najważniejsze jest jednak, że podczas nawałnicy nikt nie został poszkodowany.

W Śniatyczych (gm. Komarów-Osada), porywisty wiatr zerwał lub uszkodził dachy trzech stodół oraz jednego domu. Dach na budynku mieszkalnym został zerwany także w Dubie. 

– W Sitnie przewróciła się hala namiotowa na zaparkowany wewnątrz samochód ciężarowy. Pozostałe działania dotyczy usuwania powalonych drzew i konarów w większości na terenie gmin: Komarów – Osada, Krasnobród, Łabunie. Działania trwają – donosi na gorąco Andrzej Szozda.

W działaniach zaangażowane były zastępy z JRG Zamość, Czasowego Posterunku PSP w Krasnobrodzie oraz pobliskie ochotnicze straże pożarne. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu plandekami budynków oraz usunięciu przy pomocy pilarek drzew i konarów stwarzających zagrożenie w ruchu.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama