Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:10
Reklama

Gm. Zwierzyniec: Pożar domu w Bagnie

Przez 4 godziny 8 strażackich zastępów walczyło z pożarem jednorodzinnego domu w Bagnie (gm. Zwierzyniec). Budynek jest zniszczony, na szczęście nikt z domowników nie ucierpiał.
Gm. Zwierzyniec: Pożar domu w Bagnie
Straty sięgnęły ok. 300 tys. zł
Autor: Fot. KM PSP Zamość

Zgłoszenie spłynęło do komendy w Zamościu we wtorek, 3 sierpnia tuż przed godziną 14. Wynikało z niego, że pali się dom, w którym mogą przebywać ludzie. Na miejsce natychmiast ruszyła jednostka JRG ze Szczebrzeszyna oraz pobliskie OSP ze Zwierzyńca, Kosobud, Turzyńca i Wielączy.

Gdy strażacy dotarli na miejsce, w jednorodzinnym domu paliło się użytkowe poddasze, strych i weranda. Ogień szybko się rozprzestrzeniał i zagrażał pobliskiemu domowi. Na szczęście okazało się, że wewnątrz budynku nikogo nie ma. 

– Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu energii elektrycznej, wprowadzeniu do wnętrza budynku, ratowników w sprzęcie ochrony dróg oddechowych, celem podania jednego prądu wody w natarciu na strych budynku. Kolejny prąd wody strażacy podali w obronie budynku sąsiadującego. Ze względu na bardzo dużą temperaturę i brak możliwości wprowadzenia ratowników na strych budynku, do zdarzenia skierowano podnośnik oraz dodatkowe jednostki OSP – relacjonuje mł. bryg. Andrzej Szozda, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Ogień doszczętnie strawił dach i zadaszenie tarasu, spaliły się okna, częściowo również elewacja. Wstępne straty właściciel oszacował na kwotę 300 tys. zł.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama