Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:37
Reklama

Lucas Laufen zagrał w Zamościu

Było lirycznie, refleksyjnie i chilloutowo. 24 lipca 2021 r. Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zorganizowała koncert, którego gwiazdą był australijski bard Lucas Laufen. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Andrzej Wnuk.
Lucas Laufen zagrał w Zamościu
Lucas Laufen to artysta pochodzący z Australii, a obecnie mieszkający w Berlinie
Autor: Fot. UPZ

Bard znany z klimatycznych utworów wystąpił w Zamościu na Rynku Wodnym. W trakcie kameralnego koncertu zaprezentował publiczności utwory ze swoich płyt „Goodbye” oraz „I know where silence live”.

 

 

 

Przy dźwiękach czarującej, lirycznej gitary i wokalu Australijczyka, zgromadzona publiczność mogła zatrzymać się na chwilę i przenieść się w świat wyobraźni. Publiczność zapełniła wszystkie dostępne na koncercie miejsca.

Muzyka Lucasa Laufena płynnie zgrała się z klimatem zamojskiego Rynku Wodnego, gdzie mieszkańcy Zamościa i turyści spotykają się by odpocząć. Występ barda z Australii spotkał się z zainteresowaniem i entuzjazmem zamojskiej publiczności.

Organizatorem wydarzenia była Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Miastem Zamość oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
z Zamoscia 26.07.2021 13:15
chyba nie jest taki znany bo malo ludzi na widowni, ja tez nigdy o nim nie słyszalem, nikt inny nie chcial przyjechac?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama