Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:12
Reklama

Lucas Laufen zagrał w Zamościu

Było lirycznie, refleksyjnie i chilloutowo. 24 lipca 2021 r. Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zorganizowała koncert, którego gwiazdą był australijski bard Lucas Laufen. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Andrzej Wnuk.
Lucas Laufen zagrał w Zamościu
Lucas Laufen to artysta pochodzący z Australii, a obecnie mieszkający w Berlinie
Autor: Fot. UPZ

Bard znany z klimatycznych utworów wystąpił w Zamościu na Rynku Wodnym. W trakcie kameralnego koncertu zaprezentował publiczności utwory ze swoich płyt „Goodbye” oraz „I know where silence live”.

 

 

 

Przy dźwiękach czarującej, lirycznej gitary i wokalu Australijczyka, zgromadzona publiczność mogła zatrzymać się na chwilę i przenieść się w świat wyobraźni. Publiczność zapełniła wszystkie dostępne na koncercie miejsca.

Muzyka Lucasa Laufena płynnie zgrała się z klimatem zamojskiego Rynku Wodnego, gdzie mieszkańcy Zamościa i turyści spotykają się by odpocząć. Występ barda z Australii spotkał się z zainteresowaniem i entuzjazmem zamojskiej publiczności.

Organizatorem wydarzenia była Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Miastem Zamość oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
z Zamoscia 26.07.2021 13:15
chyba nie jest taki znany bo malo ludzi na widowni, ja tez nigdy o nim nie słyszalem, nikt inny nie chcial przyjechac?

Reklama
Reklama
Reklamakolagen
KOMENTARZE
Autor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: XxXTreść komentarza: I dalej mamy ślepo wierzyć w to ,że "sądowy zakaz prowadzenia " uczyni nasze drogi lepszymi pod względem bezpieczeństwa ? Czy naprawdęamy czekać aż dojdzie do tragedii, żeby sąd się wziął za poważniejsze kary dla takich "pseudo kierowców?" Zamiast zamiatać chodniki ,wysłać na miesiąc prac w ramach wolontariatu do ośrodka rehabilitacji dla ofiar pijanych kierowców ..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 19:55Źródło komentarza: Józefówka: Pijany kierowca był uwięziony w samochodzie
Reklama
Reklama