Zdegradowany do IV ligi Hetman Zamość kompletuje kadrę na rundę jesienną nowego sezonu. W ostatnich dniach do zespołu trenera Władymira Geworkiana dołączyli Mateusz Brzozowski i Kordian Kozioł z Kryształu Werbkowice, Michał Herda z Olimpii Miączyn oraz Mateusz Wójcik z Roztocza Szczebrzeszyn. Zamojski klub prowadzi zaawansowane rozmowy z licznym gronem piłkarzy z klubów z Zamojszczyzny. W kręgu zainteresowań Hetmana są m.in. Kamil Kaproń i bramkarz Wojciech Markowicz z Gromu Różaniec oraz Roman Jędruszczak i Maciej Żerucha z Igrosu Krasnobród.
– Ci czterej zawodnicy uzależniali przyjście do Hetmana od tego, czy ich zespoły w przyszłym sezonie będą grać w IV lidze. Grom spadł, a Igros nie awansował, więc jest szansa, że pozyskamy tych piłkarzy. Prowadzimy także rozmowy z zawodnikami AMSPN Hetman Zamość z rocznika 2004. Piłkarze ci kończą w tym sezonie wiek juniora młodszego, a że AMSPN nie ma zespołu juniorów starszych, to my chcielibyśmy ich wziąć pod swoje skrzydła – informuje Tomasz Goździuk, dyrektor Hetmana.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze