Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 00:06
Reklama

Ekonomik i policja. Razem nakręcili spot

Zamojscy policjanci i uczniowie kręcili kolejny spot prewencyjny. Tym razem młodzież zajęła się zagrożeniem wynikającym z zażywania kąpieli wodnych przez osoby nietrzeźwe. Etiuda zatytułowana „Po alkoholu nurkujesz, swym życiem ryzykujesz” powstawał na plaży w Nieliszu.
Ekonomik i policja. Razem nakręcili spot
Zdjęcia do tej filmowej etiudy powstawały nad zalewem w Nieliszu
Autor: Fot. KMP Zamość

To było już kolejne wspólne przedsięwzięcie funkcjonariusz i uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu. W maju zrealizowali projekt ukazujący negatywne konsekwencje kierowania pojazdem po spożyciu alkoholu. Tym razem zajęli się zagrożeniami wynikającymi z nieodpowiedzialnych zachowań młodych ludzi, którzy po wypiciu alkoholu korzystają z kąpieli wodnych.

W filmiku „Po alkoholu nurkujesz, swym życiem ryzykujesz” pokazano zorganizowaną na plaży, zakrapianą alkoholem zabawę młodych ludzi. W pewnym momencie jeden z uczestników imprezy wchodzi do wody, zaczyna się topić. Z pomocą rusza policja.

– W spocie wzięli udział mundurowi z Nielisza, którzy na co dzień z policyjnej łodzi patrolują nieliski zbiornik wodny dbając o bezpieczeństwo osób tam wypoczywających – opowiada Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dodaje też, że każda działalność, zwłaszcza młodych ludzi, promująca bezpieczne zachowania a piętnująca te ryzykowne – zasługuje na wsparcie. Dlatego też policjanci bardzo chętnie włączyli się w realizacji przedsięwzięcia. Teraz z niecierpliwością czekają na montaż filmu i końcowy efekt.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama