Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:51
Reklama

Szczebrzeszyn: Nie ma grania, automaty skonfiskowane

Był punkt z automatami do gier i już go nie ma. Nikt więc tam żadnych pieniędzy ani nie wygra, ani nie przegra. Jednorękich bandytów skonfiskowali w Szczebrzeszynie policjanci wspólnie z funkcjonariuszami administracji skarbowej.
Szczebrzeszyn: Nie ma grania, automaty skonfiskowane
Automaty zostały skonfiskowane i trafiły do depozytu.
Autor: Fot. KMP Zamość

Akcja została zrealizowana w czwartek (10 czerwca). Funkcjonariusze weszli do jednego z punktów w Szczebrzeszynie, w którym nielegalnie prowadzono gry hazardowe. Podczas przeszukania pomieszczeń skonfiskowano dwa urządzenia. Zatrzymany i przesłuchany został 51-latek, który obsługiwał automaty.

– Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą kary w wysokości 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Karę taką może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wynajmuje lub wydzierżawia lokal, w którym znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjantka dodaje, że za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
CelFRAJERnik 14.06.2021 10:55
Nie " Był punkt i juz go nie ma" tylko byl i na dniach bedzie dalej.. tołmany.

Ona 13.06.2021 15:08
No mnie właśnie zawsze zastanawiało jak te punkty funkcjonują. Przecież to nie legalne a stoją sobie na widoku przy drogach. Ten w Szczebrzeszynie stał tam już ładny czas a dopiero teraz został zlikwidowany? W bodaczowie też przy drodze stał. Ja wiem ze nikt nikogo nie zmusza do grania ale są rodziny które naprawdę cierpią przez uzależnienie od tych automatów. Ludzie tracą dorobek życia przez chorobę. Bardzo dobrze ze zamkneli to.

Janek 13.06.2021 07:38
To niech przejadą się ulicami Zamościa jak i trasa na Lublin przy drodze stoją te budki z automatami "Tangiers". A chyba że służby dawkują sobie łapanie tych miejsc, nie wszystko na raz, lepiej rozłożyć w czasie i co pół roku po 1 miejscu, bo za dobrze by było jak by od razu wszystkie miejsca zlikwidowali. Tak może być...

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama