Impreza odbyła się po to, by zgromadzić pieniądze na dalsze leczenie Łukasza Konopki z Pawłówki w gm. Rachanie, który toczy walkę z potężną chorobą - glejakiem mózgu. Obecnie jest poddawany chemio i radioterapii. Nie mógł być więc obecny podczas zorganizowanego dla niego turnieju, ale sportowcom towarzyszyły jego mama, żona i dzieci.
Łukasz Konopka przeszedł już operację wycięcia guza, ale nowotwór się odradza. Mężczyzna potrzebuje więc pilnie dalszej terapii NaNo Therm, która nie jest refundowana w Polsce. By zapłacić za nią rodzina potrzebuje ok. 40 tys. euro.
Pieniądze dla mężczyzny można wpłacać również poprzez portal zrzutka.pl: Dla męża na walkę z glejakiem.

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze